В Індії праця по розповсюдженню Євангелії стає підпільною
У зв’язку зі змінами у законодавстві в Індії змінюються умови служіння християнських організацій та церков у цій країні, більшість з них вимушені іти в підпілля. Іноземні співробітники місій повинні підписати заяви, у яких обіцяють, що не будуть займатися наверненням у свою релігію.
Християни побоюються, що це може призвести до більшого переслідування в Індії. Після того, як до влади прийшли Нерандра Моді та його партія Бхаратія Джаната інуїстські екстремісти посилили атаки на віруючих і прагнуть зробити Індію Індуїстською.
“Майже в кожному селі є інформатори… Віруючі знають, що література може бути конфіскована, християни можуть бути арештовані, і церкви спалені. Усі це розуміють”, каже Хелен Вільямс з World Missionary Press.
- Понад 1000 випадків переслідування християн в Індії зафіксовано з 2014 року
- Індія робить крок до того, щоб стати індуїстською державою
Всесвітні місіонерські організації підтримують служителів в Індії Бібліями та іншою євангельською літературою для розповсюдження. Християни розуміють, що можуть стати мішенню для злочинів на грунті ненависті, тому обирають таємні методи проповіді Євангелії і розповсюдження літератури.
” У тих місцях де ти не можеш відкрито євангелізувати, література є зручним способом поширення Євангелії”.
Джерело: mnnonline.org
[sc name=”futerblock” ]