Християнські новини

В Індії праця по розповсюдженню Євангелії стає підпільною

У зв’язку зі змінами у законодавстві в Індії змінюються умови служіння християнських організацій та церков у цій країні, більшість з них вимушені іти в підпілля. Іноземні співробітники місій повинні підписати заяви, у яких обіцяють, що не будуть займатися наверненням у свою релігію.
Християни побоюються, що це може призвести до більшого переслідування в Індії. Після того, як до влади прийшли Нерандра Моді та його партія Бхаратія Джаната інуїстські екстремісти посилили атаки на віруючих і прагнуть зробити Індію Індуїстською.
“Майже в кожному селі є інформатори… Віруючі знають, що література може бути конфіскована, християни можуть бути арештовані, і церкви спалені. Усі це розуміють”, каже Хелен Вільямс з World Missionary Press.

Всесвітні місіонерські організації підтримують служителів в Індії Бібліями та іншою євангельською літературою для розповсюдження. Християни розуміють, що можуть стати мішенню для злочинів на грунті ненависті, тому обирають таємні методи проповіді Євангелії і розповсюдження літератури.

” У тих місцях де ти не можеш відкрито євангелізувати, література є зручним способом поширення Євангелії”.

Джерело: mnnonline.org

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button