Християнські новини

Зустрічайте Глобальний Лідерський саміт у Києві

5-6 грудня в Києві відбудеться центральна подія року — Глобальний Лідерський Саміт! Саме тут концентрується сучасний, дієвий та натхненний лідерський контент від спікерів світового класу. Понад 130 країн та 440 000 учасників у всьому світі щороку вдосконалюють своє лідерство з найкращими спікерами світового рівня. Ми прагнемо вчитися один у одного для того, щоб посилити вплив церкви на суспільство та досягнути Божих цілей на землі.

Протягом двох днів Саміту учасники зможуть:

– удосконалити персональні лідерські навички,
– збагатитися унікальним баченням візіонерів змін,
– надихнутися та добути практичні інструменти впливу на свої громади для утвердження Царства Божого в Україні, — перейняти досвід у видатних спікерів з секторів управління, бізнесу та служіння.

Формат Глобального Лідерського Саміту – 8 відеопослань спікерів з центрального Саміту в Чикаго та 4 виступи українських спікерів зі сцени. А також, ексклюзивні творчі номери музичних гуртів та виконавців, митців і авторів. Саміт завжди супроводжує натхненна атмосфера поклоніння Богу, активне навчання, нові знайомства та незабутні враження.
Команду спікерів цьогорічного Саміту складатимуть: Крейґ Ґрошел – старший пастор інноваційної церкви Life.Church. Ліз Бохеннон, Sseko Designs. Джіа Джіанг — автор бестселерів. Беар Гріллз — мандрівник, телеведучий. Девон Франклін, Franklin Entertainment. Патрік Ленсіоні,The Table Group. Кріс Восс, колишній уповноважений ФБР з питань заручників, президент The Black Swan Group. Бен Шервуд, Disney з 2014 по 2019. Руслан Кухарчук, голова “Всі разом!”. Олег Василевський, гендиректор JAMM. Євген Савочка, гендиректор “НОВАБУДОВА”. Андрій Тищенко – старший єпископ церков «Нове покоління» в Україні, головуючий в Українській Міжцерковній Раді.

Ми очікуємо, що в результаті участі, кожний учасник поглибить розуміння власного лідерства, віднайде втрачену пристрасть до служіння, переосмислить своє покликання та потенціал. Служительські команди стануть згуртованішими, підвищиться мотивація і готовність діяти з новою силою.
Зареєструватися на ГЛС можна на сайті: www.gls-ua.com або за тел.: +38 (068) 100-7093.
ГЛС відбудеться за адресою: пр-т Перемоги, 84 (велика зала Nivki-Hall).
Удосконалюйте своє лідерство, бо від того виграють всі!
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button