Домашня » Новини » Зустрічайте Глобальний Лідерський саміт у Києві

Зустрічайте Глобальний Лідерський саміт у Києві

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

5-6 грудня в Києві відбудеться центральна подія року — Глобальний Лідерський Саміт! Саме тут концентрується сучасний, дієвий та натхненний лідерський контент від спікерів світового класу. Понад 130 країн та 440 000 учасників у всьому світі щороку вдосконалюють своє лідерство з найкращими спікерами світового рівня. Ми прагнемо вчитися один у одного для того, щоб посилити вплив церкви на суспільство та досягнути Божих цілей на землі.

Протягом двох днів Саміту учасники зможуть:

– удосконалити персональні лідерські навички,
– збагатитися унікальним баченням візіонерів змін,
– надихнутися та добути практичні інструменти впливу на свої громади для утвердження Царства Божого в Україні, — перейняти досвід у видатних спікерів з секторів управління, бізнесу та служіння.

Формат Глобального Лідерського Саміту – 8 відеопослань спікерів з центрального Саміту в Чикаго та 4 виступи українських спікерів зі сцени. А також, ексклюзивні творчі номери музичних гуртів та виконавців, митців і авторів. Саміт завжди супроводжує натхненна атмосфера поклоніння Богу, активне навчання, нові знайомства та незабутні враження.

Команду спікерів цьогорічного Саміту складатимуть: Крейґ Ґрошел – старший пастор інноваційної церкви Life.Church. Ліз Бохеннон, Sseko Designs. Джіа Джіанг — автор бестселерів. Беар Гріллз — мандрівник, телеведучий. Девон Франклін, Franklin Entertainment. Патрік Ленсіоні,The Table Group. Кріс Восс, колишній уповноважений ФБР з питань заручників, президент The Black Swan Group. Бен Шервуд, Disney з 2014 по 2019. Руслан Кухарчук, голова “Всі разом!”. Олег Василевський, гендиректор JAMM. Євген Савочка, гендиректор “НОВАБУДОВА”. Андрій Тищенко – старший єпископ церков «Нове покоління» в Україні, головуючий в Українській Міжцерковній Раді.

Ми очікуємо, що в результаті участі, кожний учасник поглибить розуміння власного лідерства, віднайде втрачену пристрасть до служіння, переосмислить своє покликання та потенціал. Служительські команди стануть згуртованішими, підвищиться мотивація і готовність діяти з новою силою.

Зареєструватися на ГЛС можна на сайті: www.gls-ua.com або за тел.: +38 (068) 100-7093.
ГЛС відбудеться за адресою: пр-т Перемоги, 84 (велика зала Nivki-Hall).

Удосконалюйте своє лідерство, бо від того виграють всі!

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

У Китаї віруючі на колінах благали поліцейських не зносити церкву

Наступна Стаття

В Індії праця по розповсюдженню Євангелії стає підпільною

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *