Домашня » Блог Руслана Кухарчука » Новий Кабмін – чого чекати?

Новий Кабмін – чого чекати?

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Що ми очікуємо від власного майбутнього? Зазвичай, тільки доброго. А якщо мова йде про майбутнє цілої країни? Для нас, українців, відповідь на це питання тривалий час перебувала у полоні песимістичних настроїв. Та наразі ми спостерігаємо дивовижний феномен, коли суспільство у своїй більшості «спіймало» хвилю неймовірного колективного оптимізму. «Спіймало» не просто маючи на це підстави, а й власноручно їх створюючи.  Так обрано нового, абсолютно нетипового Президента та відбулося вражаюче перезавантаження Верховної Ради. А ось країна вже отримала і новий склад уряду, куди увійшли молоді прозахідно орієнтовані фахівці з реформаторським блиском в очах. Вочевидь, українці мають надпотужний запит на позитивні зміни і захоплено їх очікують. Та поділяючи усі ці сподівання на краще, не можна залишати поза увагою і наявність деяких потенційних загроз. Мова перш за все про ідеологічну складову. Адже цілком можливо, що Україну у найближчий час очікує ще більш потужна навала лібералізму та ЛГБТ-ідеології.

Так, попередній Кабмін у цьому сенсі теж не був ідеальним. Та нові господарі міністерських кабінетів, що здебільше походять з експертного середовища добре «пригодованого» західними грантами, в цьому відношенні ще «толерантніші». Цю досить велику групу новоспечених міністрів навіть умовно можна назвати “пташенятами Сороса”. Щоправда, у нас немає підстав стверджувати саме про Фонд Сороса в усіх випадках. Принаймні мені про це невідомо. А от те, що вони тривалий час були і є залежними від фінансування західних ліберальних фондів і урядів – факт беззаперечний. Отож, зробимо попередній аналіз деяких призначень.

Так пряму причетність до Фонду “Відродження ім. Сороса” має Міністерша охорони здоров’я Зоряна Скалецька-Черненко. Випускниця Могилянки, відомої кузні ідейних кадрів «толерантності», вона може з особливими запалом нав’язувати суспільству усілякі збочення. Адже наразі є автором скандальновідомого навчально-методичного посібника “Міжнародний захист гендерних прав і прав дітей”. До речі, пані Зоряна вже продемонструвала готовність активно відстоювати інтереси грантової громадськості. Цілком відкрито критикуючи дії команди Зеленського по відношенню до металургійного комбінату “Арселор Міттал”, який підозрюють у грубому порушенні екологічних норм. Мовляв масштаб онкологічних захворювань в Кривому Розі не такий вже й великий.

Причетна до цих «пташенят» і новопризначена Міністерша освіти Ганна Новосад. Біографія у неї для цього Кабміну теж типова: Могилянка, навчання в ЄС на магістра за грантом від Сороса, стажування в парламенті Канади. А власним баченням своїх першочергових завдань ця пані вже встигла поділитися ще напередодні свого призначення у дописі на власній сторінці Фейсбук: “Одна з речей, яку наш Парламент заборгував суспільству – це ратифікація Стамбульської конвенції про Запобігання насильству Стосовно жінок и домашньому насильству”. Так, мова саме про ту конвенцію, завдяки якій у національні законодавства країн прописуються поняття «гендер» у розумінні усього різноманіття його неприродних збочень.

З ім’ям Сороса пов’язують також і Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова. І ця персона, мабуть, одна з найпотужніших наших загроз. Бо якщо більшість з міністрів-грантоїдів можуть підтримувати ЛГБТ-спільноту так би мовити не виходячи з власних кабінетів, то цей активіст здається готовий навіть особисто стати до лав гей-параду. Судячи з його агресивної та відверто хамської реакції на критичне висловлювання відомого журналіста Андрія Юхименка щодо спроб публічного нав’язування суспільству ЛГБТ-ідеології. До речі, Тимофій є Почесним президентом Київської школи економіки, яка стала організатором курсів для нардепів “Слуги народу” в Трускавці. Тож можна тільки сподіватися, що за неповний тиждень навчання остаточно промити депутатські мізки ліберальною термінологією про права ЛГБТ все ж не вдалося.

Не менш загрозливим може бути і позиція Міністра культури, молоді і спорту України Володимира Бородянського. Цей потужний медіаменеджер, що очолював телеканал “СТБ”, має свої, дуже сталі життєві орієнтири. Саме за його каденції на каналі, СТБ подавав свого часу позов до суду з вимогою від Асоціації християн-журналістів «Новомедіа» спростувати інформацію про негативний вплив на глядачів його «Битви екстрасенсів» та іншого містичного бруду.

Більше про небезпеку ЛГБТ ідеології:

Закидають певну близькість до фонду американського фінансиста Джорджа Сороса і прем’єру Олексію Гончаруку. Колишній юрист та адвокат очолював експертно-аналітичний центр «Офіс ефективного регулювання», який фінансується Європейським Союзом. Цікаво, що висловлюючи своє бачення завдань, які він відносить до першочергових, пан Гончарук торкнувся питання врегулювання трудових відносин. Але ми добре пам’ятаємо, як нещодавно саме через новий Трудовий кодекс намагалися прописати у законодавстві поняття “гендер” і “сексуальна орієнтація”, вимагаючи припинити міфічну дискримінацію ЛГБТ. Тоді голосів на розгляд його у другому читанні так і не знайшлося. Та чи не забажає нова влада зробити нову спробу проштовхнути ці речі у тій же редакції більш ефективніше? Адже грантоїди обов’язково намагатимуться нав’язати Володимиру Зеленському та його партії свою програму дій.  А разом з ними нам і всій країні. Тут вже без сумнівів. Та зможуть вони це зробити чи ні – час і Бог покаже. Але ми, друзі, вже точно не мовчатимо.

(без автора)

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

6-річну християнку побили до стану коми через віру в Ісуса

Наступна Стаття

Це важливо: Геями не народжуються, ними стають

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *