Медіа новини

Meta запустила захист від «порнозливу». Нові важелі контролю?

Meta Platforms, Inc. (раніше Facebook, Inc.) спільно з британською довідковою службою Revenge Porn Helpline представили спеціальний сервіс для захисту користувачів від «порнорозливу» – публікацію інтимних фотографій людини без її згоди. Для цього потрібно частково завантажити свої фотографії в мережу заздалегідь – на спеціальну платформу, повідомляє Meta на своєму сайті.

Джерело: unian

Ця платформа дає можливість людям у всьому світі активно протидіяти розповсюдженню їхніх інтимних зображень, надаючи жертвам більший контроль над своїми зображеннями і безпеку.

Запуск платформи підтримали понад 50 неурядових організацій у всьому світі.

«Ця платформа є першою глобальною ініціативою, спрямованою на безпечну та надійну допомогу людям, які стурбовані тим, що їхні інтимні зображення (фото або відео з оголеною натурою чи сексуального характеру) можуть бути передані без їхньої згоди», – йдеться у пресрелізі.

Щоб захистити себе від «порнозливу», особливо у Facebook або Instagram, користувачам пропонується частково завантажити свої інтимні фотографії заздалегідь на сайт StopNCII.org.

Цей сервіс викликає чимало запитань. Для чого соцмережі потрібні інтимні фото? Для чого їх потрібно заливати на «безпечний сервер»? Складається враження, що це ще один етап на шляху до тотального контролю над особистістю. Хіба мало масштабних зливів даних з соцмереж? Їх купують, продають, а тепер будуть шантажувати?

StopNCII.org призначений для дорослих старше 18 років, які вважають, що їхнє інтимне зображення може бути поширене або вже поширене без їхньої згоди. Для людей молодше 18 років існують інші ресурси та організації, які можуть запропонувати підтримку, включаючи Національний центр у справах зниклих та експлуатованих дітей (NCMEC).

Читайте також: 

Як повідомляв УНІАН, раніше Facebook оголосив, що припиняє роботу системи розпізнавання облич, яка автоматично ідентифікує користувачів на фото та відео.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!