Новини суспільстваХристиянські новини

В Google збільшилася кількість запитів на тему молитви

За останні кілька тижнів кількість пошуків слова «молитва» в Google значно збільшилась, у зв’язку з епідемією коронавірусу, повідомляють результати дослідження.
Джанет Сіндінг Бентцен, доцент Копенгагенського університету та виконавчий директор Асоціації з вивчення релігії, економіки та культури, у понеділок опублікувала попередній проект документа під назвою «У кризі, ми молимось: релігійність та COVID- 19 Пандемія».
Бентцен проаналізував Інтернет-пошуки молитви в 75 країнах і повідомив, що “інтенсивність пошуку молитви подвоюється на кожні 80 000 нових зареєстрованих випадків COVID-19”.

«У кризові періоди люди схильні звертатися до релігії для зняття стресу та пояснення. Пандемія COVID-19 2020 року не є винятком”, – написав Бенцен у рефераті. “Я підтверджую, що пошуки Google у молитві злетіли під час березня 2020 року, коли COVID-19 став глобальним”.
Бентцен виявив, що протягом березня Інтернет-пошуки молитви “зросли до найвищого рівня за останні п’ять років, для яких доступні порівняльні дані пошуку Google, перевершивши всі інші важливі події, які в іншому випадку викликають посилений попит на молитву, наприклад, Різдво, Великдень та ін. Рамадан».
«Я вважаю, що посилені пошуки молитви під час пандемії COVID-19 є глобальними: це відбувається на всіх континентах і для християн, і для мусульман. Навіть Данія, одна з найменш релігійних країн світу, бачить систематичні посилення пошуків молитви в Інтернеті», – продовжила вона.
«Сплеск в основному збігається зі збільшенням зареєстрованих випадків COVID-19, а не зростанням смертності. Інтенсивність молитов також зростає в країнах, які нещодавно самі постраждали від пандемії».
За останні кілька тижнів, коли коронавірус поширився у Сполучених Штатах, велика кількість церков скасували свої богослужіння та перейшли на онлайн.
Деякі церкви повідомили про різке збільшення кількості оглядів в Інтернеті для своїх потокових служб богослужінь, наприклад, церква Лейквуда пастора Джоеля Остіна, розташована в Х’юстоні, штат Техас, і пастор Роберт Джеффресс з першої баптистської церкви Далласа. 

Джерело: christianpost.com

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button