Світ

Євангеліє через очні клініки вперше почули в Таїланді

У вересні в Таїланді вперше пройшло служіння безплатних очних клінік за сприяння місії «Христос є відповідь». Команди CITA в різних країнах продовжують поширювати Євангеліє: підсумки місяця.

Джерело: Пресцентр місії «Христос є відповідь»

Таїланд став 13 країною у списку місії «Христос є відповідь», де вдалося поділитися з місцевими жителями Благою Звісткою.

Євангеліє через очні клініки вперше почули в Таїланді

«Наш волонтер в Таїланді, в місті Бангкок, разом з командою організував благодійну медичну акцію, на якій люди безплатно перевіряли зір та отримували окуляри у подарунок. Їм також проповідували Євангеліє. Ми навчили братів та сестер в Азії проводити очні клініки, замовили їм обладнання та окуляри з Китаю. І справа почала рухатись. Приємно людям робити добро», − поділився директор Місії Тарас Сень.

Євангеліє через очні клініки вперше почули в Таїланді

 

Схожі статті

Очні клініки продовжують працювати і в Ефіопії. Команда місіонерів CITA в Аддіс-Абебі влаштували благодійну акцію з перевірки зору, безплатними окулярами, проповіддю Євангелія та частуванням для 400 учасників, серед яких були мусульмани та православні.

Вперше місіонери CITA в Ефіопії провели літню дитячу школу з вивчення Слова Божого. Вони втілили у життя досвід української команди Місії у проведенні дитячих таборів та недільних шкіл.

В Ефіопії саме у вересні святкують новий рік. Зараз у них настав 2015. Час в Ефіопії «відстає» від нашого на сім років та вісім місяців.

Ефіопці живуть за своїм календарем, який складається з 13 місяців, причому у 12 з них тридцять днів, а в останньому лише п’ять чи шість (залежно від того, високосний рік чи ні).

Для Благовістя Місія надрукувала наклад календарів амхарською мовою зі словами підбадьорення та біблійними віршами.

Місія «Христос є відповідь» продовжує служіння вдовам та сиротам у Бангладеш.

Піюш Саркар, християнин-волонтер, подякував за можливість допомагати цим людям: «Всі вдови були дуже раді, дякували за їжу. Вважають таку підтримку вагомою, адже продуктового пакета їм вистачить на тиждень».

Міжнародна місія «Христос є відповідь» співпрацює зі служителями та церквами в Україні, Польщі, Узбекистані, США, Ефіопії, Камбоджі, Кенії, Індії, Непалі, ін.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button