Баптисти

Українські служителі взяли участь у варшавській конференції «Місія у Польщі»

У Варшаві з 21-22 січня відбулась VI щорічна конференція «Місія у Польщі». У конференції взяли участь Матеуш Віхарі, заступник голови Союзу баптистів Польщі, та Ігор Бандура, заступник голови Союзу ЄХБ України.

Джерело: baptyst

Також взяли участь служителі із Польсько-української ради та представники українських церков/груп у Польщі – Варшави, Гданська, Щецина, Гожува, Торуня, Бидгощів, Вроцлава, Катовиць та Лодзі.

Вони підняли низку питань: як практично служити церквам, розвивати та відкривати нові церкви; як інтегруватися в польський церковний простір і Польщу загалом. Захід відбувся у приміщенні духовного центру баптистського союзу.

Це був особливий час спілкування, молитви, роздумів про труднощі та виклики служіння. Максим Слязін, директор «Центру місії та інтеграції» в Гданську, презентував оновлені принципи інтеграції з урахуванням багатого досвіду останніх років.

Про організацію та розвиток церков, груп і громад в еміграції розповів Ігор Бандура. П’ять років тому було підписано десятирічну угоду про співпрацю між баптистами України та Польщі. Польсько-Українська Рада розробила бачення та принципи щодо багатьох аспектів розвитку Союзу, у тому числі дала «зелене світло» для подальших кроків у його розвитку.

Також Ігор Бандура розповів, що церкви та групи в Польщі передають вітання та запрошують пасторів та церкви українського братства тримати зв’язок та допомогти в служінні у форматі «церква до церкви».

Читайте також:

У Варшаві підписано угоду про створення українського Ordo Iuris

Першу варшавську церкву та Біблійну церкву у Варшаві відвідав український служитель у неділю, 23 січня.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button