війна

Польський уряд скасує щоденну допомогу деяким українським біженцям

Польща скасує щоденну грошову допомогу для деяких українських біженців, але допомога для осіб з інвалідністю, вагітним жінкам та багатодітним сім’ям і надалі буде 40 злотих на день.

Джерело: korrespondent

З 1 липня влада Польщі припинить виплачувати окремим категоріям біженців добову допомогу на харчування та житло у розмірі 40 злотих на особу (приблизно 280 грн), повідомляє віцепрем’єр-міністр Польщі та повноважний представник уряду у справах біженців Пауль Шефернакер.

Віцепрем’єр-міністр Польщі впевнений, що більшість людей, які тимчасово перебувають у Польщі, здатні стати незалежними та адаптуватися, але цей захід не торкнеться багатодітних сімей, вагітних жінок та інвалідів.

Видання Rzeczpospolita нагадало, що польський уряд у спеціальному акті про допомогу біженцям з України спочатку гарантував пільги на перші 60 днів. Місять тому було вирішено продовжити цей термін ще на 60 днів.

«Багато українців шукають роботу і знаходять її. Ми хочемо стимулювати решту до активності. Чотири місяці повного захисту − це, на наш погляд, достатній термін», − заявило джерело з партії Право і справедливість.

Читайте також:

Україна перейшла на літній час

Як повідомлялося раніше, у Польщі з 1 червня змінилися правила безплатних залізничних поїздок для українців. Відтепер такими послугами можна буде скористатися лише в деяких містах та окремим категоріям біженців з України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button