Для життя

Переваги покупки безперебійника

Стрибки напруги, періодичне відключення електроенергії заважають техніці працювати якісно та стабільно. Від таких впливів прилади можуть швидко зношуватись або ж раптово ламатись, навіть є ризики загоряння й надзвичайних ситуацій, небезпечних для життя людини. Важливо захистити техніку від перепадів напруги. Одним із рішень цієї проблеми є покупка безперебійника. Розглянемо детальніше, чому варто придбати джерело безперебійного живлення.

Причини не відкладати придбання ДБЖ

Нестабільна ситуація в країні через вторгнення агресора, руйнування енергосистеми ще більше підвищують ризики нестабільного електропостачання. До того ж з похолоданням навантаження на мережу збільшується через активну експлуатацію приладів і систем для обігріву. Відповідно, стають все більше актуальними безперебійники напруги, що дозволяють суттєво зменшити проблеми, пов’язані з відключеннями та стрибками електроенергії:

  • При зупинці електропостачання ДБЖ функціонують в режимі акумулятора. Перемикання відбувається автоматично, тому техніка не відчуває припинення централізованого електропостачання.
  • Автономне функціонування можливе впродовж 5–10 хвилин чи кількох годин, в залежності від місткості акумулятора. Наприклад, якщо ви працюєте за комп’ютером, то кількох хвилин вистачить, щоб зберегти робочі файли, відповісти на термінову пошту та правильно відключити пристрій. Для систем життєзабезпечення необхідна багатогодинна робота у випадку, коли електрику відключають надовго.
  • Очищення сигналу від електромагнітних і радіочастотних перешкод. Виконують функцію стабілізації, подають до приладів ідеальний електросигнал. Це захищає чутливі мікросхеми, забезпечує роботу електроніки без збоїв.
  • Мають невисоку ціну. А якщо запастись кількома батареями з високою місткістю, то кількаденні знеструмлення з помірним споживанням електроприладів обійдуться дешевше, ніж у випадку використання електрогенераторів.
  • Їх можна використовувати в поєднанні з електрогенераторами. За необхідності одночасне використання цих пристроїв дає ще більшу автономність і комфорт при тривалому блекауті. Якщо електрики не буде екстремально довго, за допомогою генераторів можна зарядити батареї до ДБЖ.
  • Не потребують постійного нагляду. Це автоматизовані безпечні пристрої, що не залишать вас без електрики раптово та дадуть змогу користуватися благами цивілізації навіть якщо у вас немає часу для владнання раптових проблем з електропостачанням.

Підготуйтеся вчасно до раптових короткочасних чи тривалих відключень електроенергії та перепадів напруги. Різноманітні безперебійники є в каталозі Алло. В асортименті можна вибрати пристрої, що найбільше підходять для комфортної, безпечної та вигідної експлуатації вашої техніки при проблемах з централізованим постачанням електрики.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button