Новини суспільства

У Києві відбувся Глобальний лідерський саміт 1-2 грудня

Попри складний воєнний час та перебої з електроенергією, 1-2 грудня у Києві відбувся Глобальний лідерський саміт. Захід відвідало понад 150 людей офлайн і стільки ж онлайн по всій Україні та навіть в інших країнах.

Джерело: vsirazom

У програмі заходу було вісім відеовиступів міжнародних спікерів, які були озвучені з якісним українським дубляжем. А також чотири повідомлення від відомих українських лідерів.

Основна частина Саміту була присвячена військовій тематиці. Відкрили захід військовий капелан Ігор Плохой та секретар Української міжцерковної ради та військовий капелан Андрій Міщенко. Зараз вони служать українським військовим на передовій.

На ГЛС також був присутній Ігор Луценко, військовослужбовець ЗСУ, народний депутат України 2014-2019 рр., але через службу на передовій він фізично не міг бути присутнім, тому інтерв’ю з ним було зроблені заздалегідь у Кабінеті експертів та представлене у відеоформаті.

У Саміті беруть участь як окремі делегати, так і команди, щоб зробити навчання максимально практичним і плідним. Цього року в онлайн-форматі найбільшою командою стала церква «Еммануїл» з міста Кам’янське, де пастором є Вадим Шипілов. А в залі рекорд побила команда з 27 осіб, яку зібрав пастор Владислав Мікула з Вінниці. Він ще з літа мотивував вірян відвідати Саміт і першим зареєструвався на захід.

Вранці першого дня учасники отримали зошити для роботи з конспектами та робочими питаннями. У ньому містилися важливі думки та практичні поради. За допомогою таких зошитів краще засвоюється матеріал, адже присутні записують ключові слова, ідеї тощо, які хочуть запам’ятати. Онлайн-учасники за попереднім замовленням також могли отримати зошити у друкованому чи електронному форматі.

Програма була насичена різноманітними виступами та відео. Кожен Саміт має свої унікальні історії. Цього року учасники почули історію Володимира Мойсея. Багатодітний батько прийомних дітей, спортсмен-рекордсмен, який втратив руку в ДТП. Зараз активно допомагає дітям у прифронтовій зоні та займається волонтерством.

Спікери

Ілля Герасим поділився досвідом волонтерства на Харківщині з командою мешканців. Як пережити втрату п’ятьох друзів в одну мить? Що дає йому сили і як він щоденно готується до дня перемоги?

Михайло Брицин розповів про пустелю лідерства. Що таке пустеля і чому лідерам важливо її пройти. Як відновитися після втрати того, що будувалося роками – церков, команд, роботи. Це було живе слово від пастора, який особисто пережив окупацію.

У виступі Руслана Кухарчука йшлося про непередбачуваність, з якою стикається кожна з команд і лідерів. Під час війни ми можемо відновити команду з нуля або продовжити справу в зовсім інших умовах чи країні. У його виступі також було розкрито, чим є хороший цей період і чим він особливий для команд.

Доповідачі ділилися своїми переживаннями під час війни, так що усі присутні в залі зрозуміли й відчували це із ними. Лідери, які пережили окупацію, вибухи на своїй вулиці та біль втрати близьких.

У другій частині дня на Глобальному лідерському саміті вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих від рук російської армії, а також пам’ять Віталія Виноградова, одного з організаторів ГЛС минулих років, який був убитий російськими загарбниками під час окупації Київщини.

Читайте також:

Технічна частина на Саміті також досить важлива, адже учасники переглядають велику кількість відео. Шість годин зустрічі трималися на старлінку і генераторі. Вся подія залежала від цих пристроїв, які працювали весь час без будь-яких непередбачених обставин чи збоїв.

Глобальний лідерський саміт має вплив у багатьох країнах світу, більшість з яких присутні на заході онлайн. Але Україна одна з небагатьох, хто постійно запрошує на Саміт живих спікерів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button