СвітХристиянські новини

Угорщина відмовилася від участі в Євробаченні через його зв’язок з ЛГБТ

Угорщина відмовилася від участі у пісенному конкурсі Євробачення через його зв’язок з ЛГБТ-культурою. Про це пише The Guardian.
Офіційно Угорщина причин відмови в конкурсі не називає, однак джерела видання повідомляють, що державна телерадіокомпанія MTVA відмовилась транслювати Євробачення через його зв’язок з ЛГБТ-культурою.
The Guardian пише, що влада на чолі з консерватором Віктором Орбаном неодноразово заявляла про пріоритет «традиційних сімейних цінностей».

Також нещодавно коментатор провладного телеканалу назвав Євробачення «гомосексуальною флотилією» і заявив, що відмова від участі в цьому конкурсі позитивно відобразиться на духовному здоров’ї нації.
Зазначимо, у 2020 році пісенний конкурс Євробачення відбудеться в нідерландському місті Роттердам.

Джерело: hromadske.ua
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Взагалі-то в політиці нинішньої влади Угорщини, а також Польщі, спостерігаються певні ПОЗИТИВНІ – “прохристиянські” тенденції і кроки. Головним чином, у ВНУТРІШНІЙ політиці.
    Що ж стосується деяких ЗОВНІШНЬОПОЛІТИЧНИХ аспектів, а надто стосунків Угорщини і Польщі (особливо Угорщини), зокрема, з Україною, то тут, на жаль, має місце деякий – відомий прикрий ДЕСТРУКТИВ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button