Новини суспільства

Організація Amnesty International заявила, що ЗСУ несуть загрозу мирному населенню України

У своєму черговому звіті від 4 серпня організація Amnesty International заявила, що ЗСУ несуть загрозу мирному населенню України. Свою атаку на Україну і українські збройні сили Amnesty International зробили підкреслено і умисно. Неадекватні звинувачення опубліковані на сайті та у соціальних мережах організації.

Джерело: vsirazom

Основна претензія полягає в тому, що українська армія розміщує деякі свої бази та використовує системи озброєння в межах населених пунктів. Такі звинувачення вражають своєю неадекватністю, адже ворог в особі російської армії атакує українські міста та села прямо з ракетно-артилерійського вогню. І для того, щоб здійснювати ефективну оборону та захист населення, немає іншого шляху, як розмістити військові бази та відповідну техніку в міській інфраструктурі.

Крім того, Україна, як об’єкт жорстокого військового вторгнення, має незаперечне право будувати свою оборону та контрнаступ у такий спосіб, який вважає найбільш ефективним для захисту своїх громадян та звільнення всіх тимчасово окупованих територій.

Amnesty International – сумнозвісна міжнародна організація. У 2015 році вона висловлювала обурення через заборону Комуністичної партії в Україні. Обґрунтовуючи це тим, що це посягання на політичні права людей. При цьому Amnesty забула, що комуністичний рух у всьому світі призвів до знищення сотень мільйонів людей буквально фізично.

У 2017 році голова українського офісу Amnesty Оксана Покальчук, як справжня послідовниця комуністичних ідей, почала атакувати церкви та релігійні організації в Україні. Вона звинуватила віруючих у надмірному впливі на рішення Верховної Ради. Ніби релігійні люди не є виборцями і не мають права на політичні вимоги.

Також скандальна організація Amnesty International в Україні є постійним і системним учасником так званого «КиївПрайду» – пропагандистського маршу гомосексуалістів і лесбійок, де неодноразово звучать антиукраїнські гасла, зокрема «Смерть нації – Квір ворогам», «Make love – Not civil war» та інші.

Читайте також: 

Розслідування Bellingcat про сімейний рух в Україні. Факти й вигадки

Керівник організації «Всі разом!» Руслан Кухарчук стверджує, що серед учасників «КиївПрайду» досі є багато системних організацій, які сповідують ті ж антиукраїнські, чи антинародні, чи комуністичні ідеї. Він також попросив Міністерство юстиції України пояснити, чому такі структури, як Amnesty International, Фонд Рози Люксембург та деякі інші, продовжують вільно функціонувати в Україні, попри декомунізаційне законодавство.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button