Релігія

У Житомирській міській раді відбувся черговий робочий молитовний сніданок

У Житомирській міській раді провели черговий робочий молитовний сніданок. Цього року він припадає на дати святкування Різдва. Тому не випадково темою обговорювання було «Різдво».

Джерело: facebook.com/radachurchzt

Керував заходом очільник Житомирсько-Овруцькою єпархією ПЦУ, Єпископ Житомирський і Овруцький Преосвященніший Паїсій.

Після молитви учасники оповідували біблійну історію народження Ісуса Христа з євангелія від Матвія та обговорювали образи Різдва. Наприклад, ясла говорять про бідність, а зірки − знаки, що вказують на місце народження Сина Божого. Слово Іммануїл означає «Бог з нами», а ім’я Ісус − Спаситель.

У учасників з’явилося багато уявлень про прочитане. Цікаво, що Бог має на меті не довести істину, а підтвердити її. І історія Йосипа показує, що в житті іноді ми сподіваємося щось отримати, але цього не відбувається. Як і Йосип, ми повинні смиренно прийняти Божу волю. Йосип також є хорошим прикладом відповідальності. Прийнявши Марію, він показав свою любов до Бога та ближніх.

«Можливо, і ми чекаємо земного месію (наприклад, такого президента, який вирішить земні негаразди, спасе від проблем). Але ж, згідно зі словами Спасителя, шукаймо найперше Царства Божого та правди його.

Подія Різдва стала визначальною в історії. Недарма літочислення ведеться саме від народження Христа. Попри це, Різдво – це не дата, а подія.

Ми святкуємо не просто Різдво, а саме Різдво Христове. Багато символів здавна вказували на цю подію, але, на жаль, з часом зміст витіснився. То ж хай головне у християнських святах залишається головним. А завершення молитвою цих роздумів підтвердило призначення сніданків, бо ж вони є молитовними».

Читайте також:

Наступний молитовний сніданок заплановано на 18 січня. Темою буде «Покаяння», а відповідальним буде Протоієрей парафії Святого Василія Великого (Житомирське протопресвітерство Київської архієпархії УГКЦ) отець Олег Лучка.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button