Світ

Атеїст почав читати Біблію, щоб розвінчати віру свого батька-християнина, але щось пішло не так

Канадський атеїст на ім’я Скотт хотів розвінчати віру свого батька, тому він вирішив вжити стратегічних заходів, щоб викрити начебто помилку свого батька. Завантажив додаток і почав читати…

Джерело: cbn.com

«Він завантажив додаток YouVersion Bible, щоб спростувати думку свого батька, який був християнином, − сказав Faithwire творець YouVersion Боббі Грюневальд. − Він хотів сказати: “Дивіться, я читаю Біблію, і я збираюся показати вам, чому те, у що ви вірите, є неправильним”».

Але сталося щось несподіване: Скотт почав бачити Біблію в абсолютно новому світлі.

«Він почав бачити Божий голос у Святому Письмі», – сказав Грюневальд.

Замість того, щоб використовувати вірші для спростування віри свого батька, чоловік виявив, що його зацікавило те, що він читав. Незабаром Скотт став віруючим.

«Бог буквально використав те, що він читав Біблію аби спростувати віру свого батька, щоб привести його у стосунки з Ісусом, − сказав Грюневальд. Це лише показує трансформаційну силу Святого Письма».

Це лише одна з багатьох історій, які Грюневальд і його команда чули протягом багатьох років від мільйонів людей по всьому світу. Цього тижня команда YouVersion святкує визначну подію: понад 500 мільйонів людей завантажили програму Біблія, і це досягнення, за словами Грюневальда, є «приголомшливим».

Схожі статті

«Ми дійсно відчуваємо себе благословенними бути частиною того, що зробив Бог… це не те, що ми могли б зробити самі», – сказав він.

Грюневальд також розповів про одну з основних історій, що керують більшою частиною дискусій про віру сьогодні в Америці − твердження про те, що біблійна віра вмирає або наближається до свого зникнення.

Його команда бачить зовсім протилежне: радикальне зростання та інтерес до Святого Письма. Читання Біблії зросло на 21 % у 2021 році у порівнянні з 2020 роком і на 56 % у порівнянні з 2019 роком. Це тенденція, яка не має ознак уповільнення.

«Біблія жива. Ми бачимо, що люди у величезній кількості звертаються до Божого Слова, − сказав він, особливо відзначивши зростання YouVersion під час пандемії COVID-19. − У цей час невизначеності люди зверталися до Біблії».

Популярний додаток Біблія не лише надає Святе Письмо; користувачі також можуть зануритися в плани читання Біблії, зв’язатися з друзями та коханими за допомогою YouVersion.

Читайте також:

Грюневальд вважає, що сьогодні занадто багато людей зосереджені на негативі.

«Я думаю, що люди просто люблять говорити про негативні речі, і вони не завжди ґрунтуються на реальності, – сказав він. − Ми бачили зовсім іншу реальність. Коли люди кажуть, що люди більше не читають Біблію… це просто неправда».

Грюневальд додав: «У нас є покоління людей, які дійсно захоплюються Божим Словом».

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!