Про відомих

Що думає про віру, молитву і дітей абсолютний рекордсмен за кількістю Оскарів?

Рекордсменом за кількістю завойованих золотих статуеток донині залишається Уолт Дісней, засновник студії Walt Disney Pictures, – 26 нагород.

Уолт написав невелике есе, яке увійшло в книгу «Віра – це зірка» (1963 р.) журналіста Роланда Гаммона. Ось деякі витяги з цього есе:

«У ці дні світової напруженості, коли віра людей випробовується як ніколи раніше, я особисто вдячний моїм батькам за те, що навчили мене ще в дуже ранньому віці мати міцну особисту віру і покладатися на силу молитви для Божественного натхнення».

«У кожної людини є свої уявлення щодо молитви про водійство Боже, терпимість і милосердя, необхідні для виконання свого обов’язку, своїх зобов’язань. На власну думку, молитва – це не заклик до особливої ​​ласки і не спосіб швидкого отримання тимчасового полегшення після свідомо скоєних злочинів. Мені здається, що молитва має на увазі не тільки прохання, а й обіцянку. На найвищому рівні молитва – це не тільки прохання про силу і водійство, але також стає твердженням життя і, отже, благоговійною хвалою Богу».

Читайте також:

«І моє вивчення Святого Письма, і моя кар’єра в розвазі дітей навчили мене цінувати їх. Але я не вірю в підігравання дітям ні в житті, ні в кіно. Я не ставився до своїх дітей як до крихких квітів, і я думаю, що жоден з батьків не повинен цього робити… Життя складається зі світла і тіней, і ми були б брехливими і нещирими, якби спробували вдати, ніби тіней немає. Добра більше, і воно набагато сильніше, але є і зло, і ви не будете приносити користь дитині, намагаючись захистити її від реальності. Важливо навчити дитину тому, що добро завжди перемагає зло, і саме це і намагаються зробити наші картини».

Джерело: Протестант

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button