РелігіяХристиянські новини

Радісне свято Воскресіння Ісуса Христа: 4 квітня західні християни святкують Великдень

Сьогодні, 4 квітня 2021 року західні християни відзначають світле та радісне свято Великдень – Воскресіння Ісуса Христа.

В Євангелії від Марка у 16 розділі описується, що жінки на світанку у неділю прийшли до гробу, де був покладений Ісус Христос. Вони хотіли намастити тіло Христа, і навіть для цього накупили пахощів. Коли вони прийшли, то побачили, що камінь відвалений.

А далі: «І, ввійшовши до гробу, побачили там юнака, що праворуч сидів, і був одягнений в білу одежу, і жахнулись вони… А він промовляє до них: Не жахайтесь! Ви шукаєте Розп’ятого, Ісуса Назарянина. Він воскрес, нема Його тут! Ось місце, де Його поховали були». (Від Марка 16:5-6).

«Він воскрес» – сказав радісну вістку Ангел.

Пасха символізує перемогу Ісуса Христа над смертю та пеклом. Пасха проголошує, що той, хто вірить в Ісуса Христа матиме вічне життя, і тому для християнина смерть – це просто перехід Царства Господа, Який помер на Голгофському хресті за гріхи людей, і на третій день воскрес. Віруючі в Христа очікують Його повернення на землю і воскресіння мертвих.

Читайте також:

Тому цей День святкують всі християни у світі. Зокрема західні християни, згідно з григоріанською пасхалією (спеціальний календар, в якому Великдень вказаний на багато років уперед), святкують Пасху 4 квітня.

Редакція «Слово про Слово» вітає західних християн з цим світлим та радісним Днем Воскресіння Ісуса Христа!

Нагадаємо, що згідно з олександрійською пасхалією, східні християни святкують Великдень 2 травня 2021 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button