Медіа новини

Open Doors створила мобільний застосунок для молитви за переслідуваних за віру християн

Новий застосунок Open Doors Prayer з’єднує американських віруючих з християнами по всьому світу. Християни США тепер можуть молитися і підбадьорювати мільйони віруючих, які переслідуються за свою віру, через новий застосунок.

Джерело: inVictory 

Мобільний додаток, розроблений Open Doors USA, організацією, що спостерігає за переслідуваннями християн, дає користувачам можливість спілкуватися з гнаними християнами. Додаток Open Doors Prayer, доступний безкоштовно в Apple App Store і Google Play Store, був створений, щоб допомогти зміцнити й підтримати молитвою та підбадьоренням християнські громади, які стикаються з високим рівнем переслідування.

«Молитва – це найпотужніший спосіб підтримати наших братів і сестер у всьому світі, які страждають за Євангелія, – сказав Девід Каррі, генеральний директор Open Doors USA. – За допомогою цієї програми ми раді надати простий і доступний спосіб молитися про термінові прохання від нашої родини, яка переслідується, яка живе в найнебезпечніших для християн країнах світу».

Застосунок висвітлює реальні історії християн у країнах, де переслідування найінтенсивніші, а інформація зазвичай обмежена, включаючи Афганістан, Північну Корею, Нігерію та інші. Користувачі можуть дивитися відео, прокручувати молитовні прохання і натискати «помолитися», щоб християни знали, що єдиновірці їх підтримують. Молитовна стіна дає користувачам можливість записувати свої молитви, бачити інші молитви в режимі реального часу. Молитовними проханнями можна поділитись через соціальні мережі, електронну пошту або текст одним клацанням миші.

Ті, хто завантажить програму, також можуть отримати доступ до Всесвітнього списку спостереження Open Doors, щорічного рейтингу 50 країн, де бути християнином найважче і найнебезпечніше. Користувачі можуть переглядати профілі країн, щоб знайти інформацію, історії та молитовні прохання для кожної з цих країн, а також способи підтримки переслідуваних християн.

Понад 360 мільйонів християн живуть у місцях, де вони піддаються високим рівням переслідувань та дискримінації за свою віру.

Протягом понад 65 років Open Doors працює в найрепресивніших регіонах світу, допомагаючи та оснащуючи переслідуваних християн у більш ніж 60 країнах, надаючи Біблії, навчання та програми, щоб допомогти тим, хто був гнаний через свою віру. Open Doors публікує World Watch List — щорічний звіт про 50 країн, де найважче жити християнину.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button