Християнські новини

У Верховній Раді сьогодні депутатам роздавали Біблію

У кулуарах Верховної Ради народним депутатам у чистий четвер дарують Біблії від імені депутата від фракції “Народний фронт”.
Під час ранкової реєстрації депутатам вручали Біблії. Метою такої акції є заклик політиків звернути свої думки до духовних цінностей і воскресіння Ісуса Христа та об’єднатися у молитві за Україну і її майбутнє, попри всі політичні баталії.
У Верховній Раді сьогодні депутатам роздавали Біблію
«У всі часи найціннішим подарунком для людей є Біблія. Ця вічна Книга мудрості є ідеалом закону, за яким повинні жити всі люди світу. Ми повинні прагнути до досягнення такого рівня життя і взаєморозуміння між людьми, як написано у Святому Письмі. Втілення біблійних цінностей та принципів у наше повсякденне життя по-особливому необхідне сьогодні, тому що в Україні, на жаль, коїться дуже багато зла. Даруючи парламентарям-колегам Біблію, хочеться побажати всім нам Господнього благословення, благодаті, миру в душі і любові до ближнього!» — наголосив голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян.
На сьогодні у складі Міжфракційного депутатського об’єднання “За духовність, моральність та здоров’я України”, за ініціативою якого відбулася дана акція, налічується понад 100 депутатів з різних фракцій. Вже більше десяти років поспіль об’єднання активно працює у законотворчій діяльності, створюючи законопроекти, що спрямовані на зміцнення моралі, духовного та фізичного здоров’я нації, а також на запобігання негативним явищам в українській державі.

Більше про Біблію:

У Верховній Раді сьогодні депутатам роздавали Біблію
Сьогодні, 25 квітня 2019 р., перед початком пленарного засідання ВР України, подарували народним депутатам Біблії. Щойно 278 голосами “ЗА” принято Закон про українську мову.
Слава Богу за Україну! – пише у Фейсбуці помічник народного депутата Адріан Буковинський.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button