Домашня»Блог редактора»Біблійна школа Емаус

Біблійна школа Емаус

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Біблійна школа Емаус пропонує програми заочного вивчення Біблії. Заочні курси є прекрасним інструментом для пізнання і розуміння Біблії.

Зараз школа Емаус має більше ніж 150 регіональних представництв, у яких навчаються студенти з більше ніж 100 країн світу, а навчальні матеріали перекладені на 125 мов.

Головною метою школи є допомога у вивченні і застосуванні Біблійних істин у повсякденному житті. Необхідна умова для успішного навчання – бажання вивчати Біблію. Програма школи не передбачає навчання традиціям якоїсь релігійної конфесії. Ми готові співпрацювати зі всіма, хто визнає богонадхненність і авторитет Біблії.

Коротке пояснення матеріалу курсів “Емаус”

 1. Слово Боже. 12 уроків. Підходить для людей, які тільки почали читати Біблію. Простий розбір Євангелії від Іоана.

Теми: Коли Бог прийшов у світ, Ісусові учні, Праведник і грішниця, Христос допомагає людям, Жива вода і Світло життя.

 1. Один Бог, одна дорога. 12 уроків. Розширене пояснення чотирьох Духовних законів.

Теми: Один Бог – сім рис характеру Бога; Адам і Єва – як у світ прийшов гріх; Каїн і Авель – що є правильною жертвою для Бога; Пророк Ной – Бог повинен покарати того, хто грішить проти Нього, Божий суд; Пророк Авраам – хто має стати замісницькою жертвою за мій гріх, адже Бог не терпить гріха; Пророк Мойсей – покарання за гріх смерть, існує лише один шлях визволення від покарання; Пророк Давид – пророцтво про Ісуса, Який помре за наші гріхи; Ісус Христос – вам потрібно прийняти Ісуса Христа; Гріх – що це? Як я можу отримати звільнення від гріха?; Молитва і добрі вчинки – як говорити з Богом, яка роль добрих вчинків у житті; Майбутні події – другий прихід, небеса , пекло; Одна Дорога – Ісус Христос – одна дорога спасіння.

 1. Народжений, щоб перемагати. 12 уроків. Тематичний розбір уривків Біблії.

Теми: Загублена вівця – як отримати прощення; Добрий самарянин – картина яка показує, що для нас зробив Христос; Фарисей та митник – дві молитви до Бога; Повернення блудного сина – кожен з нас є блудним сином, поки не навернеться до Бога; Кінець – ділу вінець – що насправді важливо? Де буду я? Малий на зріст чоловік , що виліз на дерево – забув про свій авторитет, заради того, щоб побачити Ісуса; Жінка, яка згрішила гріхом перелюбу – відношення Бога до гріха; Найбільший злочин людства – що людство зробило з Христом? Помилування в останню хвилину – як стати на сторону Бога, основа спасіння; Два благовісника, що опинилися у в’язниці – в чому проявляється віра; Блудниця, що почала проповідувати про Христа – Христос бачить сутність людини (Самарянка); Ув’язнення за неправдивим звинуваченням – як жити для Бога не дивлячись на обставини (Йосип).

 1. Люди, які зустрілися з Господом. 6 уроків. Шість історичних особистостей (чоловіків) і їхнє відношення до Ісуса Христа, як на них вплинула зустріч з Христом.

Теми: Вмираючий розбійник – що насправді спасає? Шанс на спасіння використаний; Людина , яка розп’яла Христа – що він побачив коли розпинав Христа; Слабовільний Пілат – хто догоджає людям не може догодити Богу; Людина , яка вбила свою совість – що вбило совість Ірода?; Зрадник Юда – скільки коштує Христос для тебе? ; Людина, яка двічі народилася – необхідно народитися двічі.

 1. Йому немає рівних. 3 уроки.

Теми: Хто є Ісус? – особистість Христа , Він був не просто людиною, Його характер; Що Він робив? – який Божественний план спасіння людей; Як я можу зустрітися з Ним? – основа спасіння це віра, віра дає нам впевненість у спасінні.

 1. Чого навчає Біблія? 12 уроків.

Теми: Біблія – автор, основна думка Біблії; Бог – існування триєдиного Бога, Його характер; Людина – походження людини, воля вибору , майбутнє; Гріх – що це? Звідки прийшов гріх? Які наслідки?; Христос – Бог, Його служіння; Нове народження – що таке народження згори? Чому потрібно народитися згори? Як народитися згори? Спасіння – потреба в спасінні, як отримати спасіння? Благодать – потреба в благодаті, благословення від благодаті; Віра – що це таке? Основа віри? Яка нагорода за віру? Рай і пекло; Майбутні події – другий прихід, велика скорбота.

 1. Апостол Петро і Церква. 12 уроків. Курс відкриває правильне відношення до учнів Христа і всіх «святих» в наш час.

Теми: Апостол Петро і Господь Ісус Христос; Апостол Петро і Святе Писання;Перша проповідь Апостола Петра; Апостол Петро і священики; Апостол Петро і пресвітери Церкви; Апостол Петро і благословенна матір; Звільнення від гріха; Як стати дитиною Божою; Христос – Пастир і Опікун наших душ; Як стати священиком і святим; Божий суд; Чекання і зростання.

 1. Уроки християнського життя. 12 уроків.

Теми: Результати народження згори; Впевненість у спасінні; Перемога над спокусами; Поведінка християнина; Прийняття хрещення; Вибір церкви; Божий план щодо нашого життя ; Молитва ; Приведення інших до Христа; Вивчення Біблії; Життя корисне для Бога.

 1. Книга Дій Апостолів. 12 уроків.

Теми: Сама книга; Настання П’ятидесятниці; Тріумф і випробування; Страдник та місіонер; Два ключові навернення; Зростання страждань; Землі довкола; Другий раунд; Більше світів для завоювання; Арешт Павла; Звернення до цезаря ; Небезпеки та в’язниці.

 1. Послання до Галатів. 12 уроків.

Основна тема: Вільні від Закону , але не беззаконники.

 1. Божий задум для вашого шлюбу. 12 уроків.

Теми: Постанови про шлюб у Старому Заповіті; Вчення Нового Завіту про шлюб та сімейне життя; Роль чоловіка; Роль дружини; Розвиток відданості та єдності в шлюбі; Роль кожного з батьків у навчанні та вихованні дітей; Духовне життя в сім’ї; Спілкування в сім’ї; Відносини сім’ї з іншими людьми; Встановлення взаємозалежності та правильних цілей; Проблеми в подружньому житті; Вирішення складних проблем подружнього та сімейного життя.

Більше про шлюб:

 1. Короткий огляд Біблії. 12 уроків . Історія виникнення Біблії і написання кожної книги.

Теми: Початок історії; На шляху в Ханаан; «Ми хочемо царя!»; Падіння монархії; «Дай Мені твоє серце!»; Великі пророки; Малі пророки; Продовження малих пророків; Христос і Його Церква; Послання апостола Павла; Інші листи Павла; Будьте уважними! Дивіться вгору!

Попередня стаття

Притча про сіяння Слова Божого - Іван Франко

Наступна стаття

Створено комісію, яка розроблятиме єдині правила діяльності ребцентрів

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *