Блог редактора

Біблійна школа Емаус

Біблійна школа Емаус пропонує програми заочного вивчення Біблії. Заочні курси є прекрасним інструментом для пізнання і розуміння Біблії.

Зараз школа Емаус має більше ніж 150 регіональних представництв, у яких навчаються студенти з більше ніж 100 країн світу, а навчальні матеріали перекладені на 125 мов.

Головною метою школи є допомога у вивченні і застосуванні Біблійних істин у повсякденному житті. Необхідна умова для успішного навчання – бажання вивчати Біблію. Програма школи не передбачає навчання традиціям якоїсь релігійної конфесії. Ми готові співпрацювати зі всіма, хто визнає богонатхненність і авторитет Біблії.

Біблійна школа Емаус

Вивчайте основні Біблійні істини коли хочете та де вам пасує.

Коротке пояснення матеріалу курсів “Емаус”

 1. Слово Боже. 12 уроків. Підходить для людей, які тільки почали читати Біблію. Простий розбір Євангелії від Іоана.

Теми: Коли Бог прийшов у світ, Ісусові учні, Праведник і грішниця, Христос допомагає людям, Жива вода і Світло життя.

 1. Один Бог, одна дорога. 12 уроків. Розширене пояснення чотирьох Духовних законів.

Теми: Один Бог – сім рис характеру Бога; Адам і Єва – як у світ прийшов гріх; Каїн і Авель – що є правильною жертвою для Бога; Пророк Ной – Бог повинен покарати того, хто грішить проти Нього, Божий суд; Пророк Авраам – хто має стати замісницькою жертвою за мій гріх, адже Бог не терпить гріха; Пророк Мойсей – покарання за гріх смерть, існує лише один шлях визволення від покарання; Пророк Давид – пророцтво про Ісуса, Який помре за наші гріхи; Ісус Христос – вам потрібно прийняти Ісуса Христа; Гріх – що це? Як я можу отримати звільнення від гріха?; Молитва і добрі вчинки – як говорити з Богом, яка роль добрих вчинків у житті; Майбутні події – другий прихід, небеса , пекло; Одна Дорога – Ісус Христос – одна дорога спасіння.

 1. Народжений, щоб перемагати. 12 уроків. Тематичний розбір уривків Біблії

Теми: Загублена вівця – як отримати прощення; Добрий самарянин – картина яка показує, що для нас зробив Христос; Фарисей та митник – дві молитви до Бога; Повернення блудного сина – кожен з нас є блудним сином, поки не навернеться до Бога; Кінець – ділу вінець – що насправді важливо? Де буду я? Малий на зріст чоловік , що виліз на дерево – забув про свій авторитет, заради того, щоб побачити Ісуса; Жінка, яка згрішила гріхом перелюбу – відношення Бога до гріха; Найбільший злочин людства – що людство зробило з Христом? Помилування в останню хвилину – як стати на сторону Бога, основа спасіння; Два благовісника, що опинилися у в’язниці – в чому проявляється віра; Блудниця, що почала проповідувати про Христа – Христос бачить сутність людини (Самарянка); Ув’язнення за неправдивим звинуваченням – як жити для Бога не дивлячись на обставини (Йосип).

 1. Люди, які зустрілися з Господом. 6 уроків. Шість історичних особистостей (чоловіків) і їхнє відношення до Ісуса Христа, як на них вплинула зустріч з Христом

Теми: Вмираючий розбійник – що насправді спасає? Шанс на спасіння використаний; Людина , яка розп’яла Христа – що він побачив коли розпинав Христа; Слабовільний Пілат – хто догоджає людям не може догодити Богу; Людина, яка вбила свою совість – що вбило совість Ірода?; Зрадник Юда – скільки коштує Христос для тебе? ; Людина, яка двічі народилася – необхідно народитися двічі.

 1. Йому немає рівних. 3 уроки

Теми: Хто є Ісус? – особистість Христа, Він був не просто людиною, Його характер; Що Він робив? – який Божественний план спасіння людей; Як я можу зустрітися з Ним? – основа спасіння це віра, віра дає нам впевненість у спасінні.

 1. Чого навчає Біблія? 12 уроків

Теми: Біблія – автор, основна думка Біблії; Бог – існування триєдиного Бога, Його характер; Людина – походження людини, воля вибору, майбутнє; Гріх – що це? Звідки прийшов гріх? Які наслідки?; Христос – Бог, Його служіння; Нове народження – що таке народження згори? Чому потрібно народитися згори? Як народитися згори? Спасіння – потреба в спасінні, як отримати спасіння? Благодать – потреба в благодаті, благословення від благодаті; Віра – що це таке? Основа віри? Яка нагорода за віру? Рай і пекло; Майбутні події – другий прихід, велика скорбота.

 1. Апостол Петро і Церква. 12 уроків. Курс відкриває правильне відношення до учнів Христа і всіх «святих» в наш час

Теми: Апостол Петро і Господь Ісус Христос; Апостол Петро і Святе Писання;Перша проповідь Апостола Петра; Апостол Петро і священники; Апостол Петро і пресвітери Церкви; Апостол Петро і благословенна матір; Звільнення від гріха; Як стати дитиною Божою; Христос – Пастир і Опікун наших душ; Як стати священником і святим; Божий суд; Чекання і зростання.

 1. Уроки християнського життя. 12 уроків

Теми: Результати народження згори; Впевненість у спасінні; Перемога над спокусами; Поведінка християнина; Прийняття хрещення; Вибір церкви; Божий план щодо нашого життя ; Молитва ; Приведення інших до Христа; Вивчення Біблії; Життя корисне для Бога.

 1. Книга Дій Апостолів. 12 уроків

Теми: Сама книга; Настання П’ятидесятниці; Тріумф і випробування; Страдник та місіонер; Два ключові навернення; Зростання страждань; Землі довкола; Другий раунд; Більше світів для завоювання; Арешт Павла; Звернення до цезаря ; Небезпеки та в’язниці.

 1. Послання до Галатів. 12 уроків

Основна тема: Вільні від Закону, але не беззаконники.

 1. Божий задум для вашого шлюбу. 12 уроків

Теми: Постанови про шлюб у Старому Заповіті; Вчення Нового Завіту про шлюб та сімейне життя; Роль чоловіка; Роль дружини; Розвиток відданості та єдності в шлюбі; Роль кожного з батьків у навчанні та вихованні дітей; Духовне життя в сім’ї; Спілкування в сім’ї; Відносини сім’ї з іншими людьми; Встановлення взаємозалежності та правильних цілей; Проблеми в подружньому житті; Вирішення складних проблем подружнього та сімейного життя.

Читайте також:

 1. Короткий огляд Біблії. 12 уроків. Історія виникнення Біблії і написання кожної книги

Теми: Початок історії; На шляху в Ханаан; «Ми хочемо царя!»; Падіння монархії; «Дай Мені твоє серце!»; Великі пророки; Малі пророки; Продовження малих пророків; Христос і Його Церква; Послання апостола Павла; Інші листи Павла; Будьте уважними! Дивіться вгору!

Біблійна школа Емаус

Вивчайте основні Біблійні істини коли хочете та де вам пасує.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

4 Коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button