Home»Новини»У Центральноафриканській республіці екстремісти застрелили двох пасторів

У Центральноафриканській республіці екстремісти застрелили двох пасторів

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

25 грудня в Центральноафриканській республіці мусульманські бойовики застрелили двох пасторів, які їхали на машині після Різдвяного служіння.

Місцевий контакт Фонду Варнава повідомив, що за кермом машини що прямувала з церкви Батангафо в Бука був пастор Пол Джіробе (Paul Djirobe). Служителі прямували в будинок пастора Мішеля Раджіно (Michael Radjino), координатора помісних євангельських церков. По дорозі на них напали джихадисти угруповання «Селек» і застрелили обох пасторів.

Бойовики продовжили стріляти, щоб перешкодити забрати тіла вбитих. Служителів довелося поховати пізніше прямо на місці нападу. Їх громади просять молитися про втіху їх рідних і близьких.

Центральноафриканська республіка охоплена насильством з 2013 року, коли озброєне ісламістське угруповання «Селек» повалило уряд. Попри угоду про припинення вогню, досягнуту в липні 2017 року, християнські громади продовжують зазнавати нападів. Не припиняється насильство між ісламістами «Селек» і повстанцями «Антібалака», які називають себе «християнами», вводячи всіх в оману, тому що служителі церков різко засуджують їхні дії. У листопаді 2018 року ісламісти скоїли напад на християнську місію в Аліндао, в результаті якого було вбито понад сорок осіб, багато хто був змушений втікати.

Джерело: Фонд Варнава

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Хто такий Йоганан а Матбіль? Хрещення чи занурення?

Наступна Стаття

Верховна Рада хоче блокувати інформаційні ресурси релігійних організацій за критику сексменшин

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *