Україна

У Тернополі відбувся обласний молитовний сніданок «В молитві та боротьбі за незалежність»

З нагоди 31-ї річниці Незалежності України у Тернополі 25 серпня організували обласний молитовний сніданок, де зібралися представники церков, влади, культури, освіти й інших органів управління. Мета цього заходу – помолитися разом за Україну і її народ, аби попросити у Бога благословення.

Джерело: tv4.te.ua

Захід об’єднав різні конфесії, політиків та діячів культури для спільної молитви. У Тернополі такий захід відбувається вперше під патронатом голови обласної ради.

Протягом сніданку гостей чекали неймовірні свідчення військових про те, як Бог рятує, чудова культурна програма та багато молитви. Сьогодні вона лунала особливо щиро із багатьох уст, через розуміння, що тільки Господь дає перемогу.

У Тернополі відбувся обласний молитовний сніданок «В молитві та боротьбі за незалежність»

За останні роки в Україні набирає обертів саме такий формат зустрічей, які півстоліття тому започаткували американці. Сьогодні у Тернополі такий захід відбувається вперше під патронатом голови обласної ради.

«Навіть були дискусії чи проводити, чи не проводити в такий час. Але в такий час якраз потрібна ця молитва, потрібне це об’єднання, це духовне піднесення, щоб здолати ворога», — відзначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button