війна

Молитовник українця – книжечка, яка допоможе звертатися до Бога і надихатися Біблією

В межах проєкту «Християни для України» розроблена книжка «Молитовник українця». Видання допоможе всім людям звертатися до Бога, чути Його голос та отримати духовну втіху. В різних друкарнях України та Польщі вийде 1 мільйон екземплярів.

Джерело: Telegram «Християни для України» та c4u.org.ua

Проєкт щиро дякує членам редакції ресурсу «Християни для України», які поділились своїми молитвами на сторінках цієї книжечки. Особлива подяка асоціації «Поклик» та її директору Анатолію Кушніру за фінансування цього великого проєкту.

Наголошується, що «Молитовник українця» допоможе віруючим і «невіруючим», солдатам і біженцям, людям в Україні та тим, хто опинились за її межами звертатися до Всевишнього, чути Його голос і отримати духовну втіху, яка сильніша за смерть і страждання.

За словами організаторів, у виданні написані молитви за Україну, уряд, армію, біженців, молитву покаяння та багато інших простих молитов, а також біблійних цитат, зокрема надихаючих псалмів.

Ще одна радісна новина: книжку можна роздавати разом з гуманітарною допомогою в місцях, де є біженці та переселенці, серед військових та просто жителів України. Адже під час війни всі переживають моменти, коли звертаються до Бога.

За словами проєкту, в Україні та Польщі вже друкується 1 мільйон молитовників. Тому «Християни для України» пропонують всім, хто сьогодні служить Богу і ближньому (а в такий час служать, мабуть, всі), написати їм на емейл, аби надіслати молитовник в кількості, яку замовник буде спроможний поширити.

Емейл: help@c4u.org.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button