Україна

У Тернополі відбулася висадка алеї, присвячена новим містам-Героям України

За ініціативи міжцерковного євангельського штабу 12 травня в Тернополі в парку «Топільче» відбулась висадка алеї, яка приурочена «містам – Героям України». У заході взяли участь представники з євангельських церков та жителі міст-героїв. Алея буде нагадуванням про незламні, нескорені, вільні українські міста. Про це повідомив керівник БО БФ «Світло Реформації» Іван Гонтар.

Джерело: slovoproslovo.info з посиланням на Івана Гонтара

Україна зараз проживає дуже важкий період своєї історії, але мужньо демонструє безпрецедентні приклади героїзму як окремих громадян, так і цілих територіальних громад, зазначає Іван Гонтар.

З початку війни вже 10 міст нагороджені відзнакою «Місто-герой України» з метою відзначення подвигу та мужності громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройній агресії Росії. Серед цих міст: Буча, Волноваха, Гостомель, Ірпінь, Маріуполь, Миколаїв, Охтирка, Харків, Херсон та Чернігів.

З приводу цього, 12 травня в Тернополі в парку «Топільче» відбулась висадка алеї, яка приурочена «містам – Героям України». Ініціатором став міжцерковний євангельський штаб.

Керівник БО БФ «Світло Реформації» повідомив, що до висадки долучились представники з євангельських церков та жителі цих міст-героїв.

Алея буде нагадуванням про незламні, нескорені, вільні українські міста. Ця акція допомогла згуртуватись тернополянам та гостям міста навколо спільної ідеї та зміцнити віру в перемогу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!