Новини суспільстваХристиянські новини

Фейкові побиття: як брехнею і маніпуляцією просувають Стамбульську конвенцію в Україні

Відомі блогерки, публічні персони, топові телеведучі закликали у своїх публікаціях підписати петицію з вимогою ратифікувати скандальну Стамбульську конвенцію. І при цьому використовують свої фото з фейковим побиттям – синці на обличчі за допомогою гриму та макіяжу. Це допомогло майже в останній момент перед до закінчення голосування таки зібрати під петицією 25 тисяч голосів.
У тексті петиції зазначено, що «Стамбульська конвенція визнана найвищим міжнародним стандартом у попередженні та боротьбі з насильством щодо жінок та домашнім насильством». Але українські юристи, у тому числі резиденти Кабінету експертів зазначають, що національне законодавство, зокрема Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», значно дієвіший та ефективніший для цих цілей у контексті українського правового поля.

  • Угорщина не підтримала ратифікацію Стамбульської конвенції
  • Читайте також

    Чому Стамбульська конвенція не захищає жінок від насильства?
    Багато громадських діячів, політиків, письменників та небайдужих громадян вважають, що ратифікація Стамбульської конвенції Ради Європи  “Про запобігання та протидію насильству щодо жінок і домашньому…

     

Більш того, ратифікація Стамбульської конвенції не відповідає  нормам чинного законодавства України. По-перше, цей документ невиправдано створює спеціальні додаткові привілеї для гомосексуалів, лесбійок, бісексуалів чи трансгендерів. А це суперечить статті 24 Конституції України, відповідно до якої «громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом». По-друге, зазначена Конвенція є головним правовим механізмом для впровадження ґендерної концепції і відповідної термінології у національне законодавство. І по-третє, що особливо принципово, Стамбульська конвенція визначає поняття гендер як «соціально закріплені ролі», а не як біологічну стать. Тому у разі ратифікації саме така дефініція автоматично імплементується у все національне законодавство в усіх фрагментах, де вживається термін «гендер» як синонім біологічно статі.
Українські активістки вдалися до відвертої брехні і маніпуляції у своїх намаганнях спробувати в останній момент дотиснути Петицію. Для цього пішли у хід навіть фейкові фото нібито побитих жінок. Тобто їх не били, відсутні реальні історії, проте для досягнення цілі, на їхню думку, годяться всі засоби, у тому числі – фейки. Цей метод призначений для створення викривленого уявлення про реальність і задля введення в оману більшої частини тих, хто підписався.
Активістки феміністичних організацій, представники політичних ліберальних течій та лідери ЛГБТ-спільноти, які просувають гендерну концепцію, позиціонують Стамбульську конвенцію як документ для запобігання «насильства проти жінок». Але зміст і філософія документу – про інше.
У 2018 році понад три сотні громадських організацій з 9 країн Європи ініціювали ПОПРАВКИ до Стамбульської Конвенції з метою усунення положень гендерної ідеології.

Джерело: Всі разом

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button