СвітХристиянські новини

Чотири країни світу охопив голод: Ефіопію, Мадагаскар, Південний Судан та Ємен – ООН

Всесвітня продовольча програма ООН повідомила, що чотири країни світу охопив голод: Ефіопію, Мадагаскар, Південний Судан та Ємен. Ці місцевості потребують термінових гуманітарних заходів. 43 країни на межі голоду.

Джерело: ukrinform.ua з посиланням на news.un.org

Керівник програми Девід Бізлі заявив, що у нього серце розривається від усвідомлення того, з чим ми стикаємося у 2021 році. Зараз умови, схожі на голод, наявні у чотирьох країнах

У доповіді Всесвітньої продовольчої програми ООН зазначається, що в Ефіопії, Мадагаскарі, Південному Судані та Ємені потерпають від голоду 584 тис. людей. Тривожна ситуація й в деяких регіонах Нігерії й Буркіна-Фасо.

Також йдеться, що 41 млн людей у 43 країнах «балансують на межі голоду», у порівнянні з 27 млн два роки тому.

Девід Бізлі зауважив, що у 2011 році в Сомалі, де померло 260 000 людей, на момент, коли було оголошено про голод, від нього вже померла половина від цієї кількості. Ми не можемо дискутувати про цифри щодо померлих, коли людям потрібна наша допомога вже зараз, наголосив він.

Читайте також:

В документі йдеться, що голод посилився через конфлікти, зміни клімату та різке зростання цін на основні харчові продукти. Інфляція погіршила ситуацію в таких країнах, як Ліван, Нігерія, Судан, Венесуела та Зімбабве.

Нагадаємо, що через COVID-19 у світі поглиблюється продовольча криза. Нестача їжі зросла у 6 разів за останній рік. 11 людей помирає щохвилини через голод.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button