СвітХристиянські новини

У США видають біблійні історії з ілюстраціями для дорослих, розказані від імені героїв

У США, щоб підвищити рівень грамотності у дорослих, випустять збірку біблійних історій з ілюстраціями й розповіддю від головних героїв, повідомляє Слово про Слово з посиланням на  invictory.com.

У християнському видавництві Group Publishing оголосили про те, що випуск 256-сторінкової книги «Eyewitness» запланований на вересень цього року. Видання містить 39 біблійних історій. Як відзначили у видавництві, всі історії будуть подані з точки зору головних персонажів самих подій.

За словами автора Джеффа Уайта, який працював над Біблією для дітей у 2017 році, багатьох дорослих сьогодні Біблія лякає. Він додав, що вони не знають, як її читати й розуміти. Зі свого книгою «Eyewitness» вони планують це виправити.

Відповідно до опису, в книзі представлені основні біблійні історії зі Старого та Нового Завітів. Унікальним аспектом книги, творці назвали рішення переписати історію з точки зору головного героя. Всі біблійні персонажі – від Адама і Єви до Мойсея, Естер та навіть самого Ісуса – розповідають свої власні історії зі своєю унікальної точки зору, пояснили автори.

«Вся ця книга – гігантська вправа в емпатії. Переказ історії від першої особи допоможе читачам побачити, наскільки біблійні персонажі насправді схожі на нас самих – звичайних людей», – сказав Уайт.

На думку президента Group Publishing Тома Шульца використання ілюстрацій і відомих творів мистецтва приверне великий інтерес людей до книги.

«Ми запросили художників з 13 різних країн на чотирьох континентах стати частиною цього проекту, – сказав Шульц. – Ми хотіли представити Біблію з ілюстраціями, які читачі ніколи не бачили раніше – щось оригінальне, переконливе і навіть трохи несподіване. Ми в захваті від того, що придумали художники».

У створенні оригінальних ілюстрацій задіяли 16 художників з усього світу, включаючи Грецію, Індонезію, Іспанію, Колумбію, Польщу, Бразилію, Канаду, Італію, Аргентину, Туреччину, Росію та Великобританію.

Видавництво також запросило досвідчених редакторів біблійних навчальних програм і біблеїстів, щоб гарантувати, що кожна історія й інтерпретація уривка залишаються вірними Святому Письму.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button