РелігіяХристиянські новини

Вивчити Євангеліє від Івана за 38 днів – євангелізаційний курс

Громадська організація «Форвард Юнайтед» пропонує пройти новий євангелізаційний курс «Слово один на один». Повідомляє пресслужба ВСЦ ЄХБ з посиланням на «Форвард Юнайтед».
Ми живемо в час пандемії, коли публічні методи євангелізації суттєво звужені. Проте ми маємо нові можливості для особистого благовістя через вивчення Євангелія в мікрогрупі.
За словами організаторів, «Слово один на один» – це матеріали, розроблені для того, щоб допомогти вам разом із вашими друзями дослідити добру звістку, розкриту в Євангелії від Івана.
Програма розроблена для застосування у ситуаціях, де ми можемо залишитися наодинці зі своїми друзями – у кафе, вдома, у тихій кімнаті, на роботі тощо.
Під час кожної зустрічі береться невеликий блок Євангелія від Івана, до якого пропонуються пояснення щодо його змісту та впливу на життя.
Читайте також:

Серія книжок складається з 11 книг, які розраховані на 38 зустрічей з вивчення Біблії. Цікаво, що при опрацюванні всіх зустрічей, представлених в матеріалі, разом зі своїм другом можна буде розглянути все Євангеліє від Івана.
Дізнатися більше та замовити посібники можна безкоштовно за посиланням:

  • org/resources/
  • через телеграм @forward_united
  • або viber +380932027154

 

 
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button