Новини суспільства

У Рівному збирають кошти на християнський онкологічний центр

Фонд «Усмішка Тимоші» був започаткований ще у 2018 році подружжям Санько в пам’ять про свого сина Тимошу, який помер від раку крові. Тепер подружжя збирає кошти на будівництво християнського онкологічного центру.

Джерело: timoshas-smile

Історія створення Фонду

Проєкт розпочався ще у 2018 році, коли Юрій та Юлія Санько дізналися про те, що їх середній син Тимофій захворів на лейкемію. Лікували хлопчика в Італії. Але у серпні 2019 року, Тимофія Санька не стало.

«У серпні 2019 Тимоша помер. Лікування в одній з кращих клінік Європи (Італія) залишило в наших серцях глибокий відбиток. Саме тут, кожен раз перебуваючи в ідеальних умовах для пацієнта і батьків, у нас в серці народилася Мрія. Повернувшись в Україну вже без нашого хлопчика, ця Мрія не покидала нас. І 14 лютого 2020 року, на земний День народження Тимка, ми вперше вголос розповіли всім знайомим і незнайомим, що з Божою допомогою плануємо побудувати перший в Україні Християнський онкологічний центр по дослідженню та лікуванню лейкемії у дітей».

Тисячі небайдужих людей підтримали ідею створити Християнський благодійний фонд. Згодом сім’я Санько зареєстрували фонд «Усмішка Тимоші», завданням якого є будівництво Християнського центру медичної допомоги і опіки для дослідження і лікування лейкемії у дітей.

Крім того, благодійний фонд співпрацює з італійською лікарнею, в якій лікували Тимофія. Тому лікарі й медперсонал «Усмішки Тимоші» тепер зможуть проходити піврічне стажування в італійській лікарні. Фонд, який побудував цю лікарню був організований батьками, які втратили свої дітей.

Читайте також: 

Також мати Тимофія, Юлія Санько написала автобіографічну книгу «Історія однієї Душі». Прочитавши її ви дізнаєтеся увесь шлях від болю до поклику.

«Ця книга – про життя та душу. Про кохання та надію. Про покликання. Про втіху, про помилки та справжність. Про урочистості та воскресіння. Ця книга про кожного з нас».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button