Новини суспільства

Фонд «Сумка самарянина» продовжує підтримку українців, які постраждали від вторгнення російських військ

Міжнародна гуманітарна організація «Сумка самарянина» продовжує надавати допомогу українцям, які постраждали від вторгнення Росії. Вже надано допомогу харчовими продуктами та медичною допомогою понад 4 мільйонам людей.

Джерело: facebook.com/FranklinGraham

«Державний департамент рекомендує всім громадянам США негайно залишити Україну. Висока ймовірність нових атак на цивільні райони. “Сумка Самарянина” залишається, − написав голова організації Франклін Грем у Facebook. − Ми вже допомогли понад 4 мільйонам українців продуктами харчування та медичною допомогою. Ми купуємо продукти в Європі та привозимо їх до країни — близько 75 вантажівок на тиждень. Потім ми розподіляємо їх у мішках по 10 кг кожен через нашу мережу церков по всій країні. Так ми вже роздали 22 500 тонн продовольства. Все це можливо завдяки вірним людям, які молилися і допомагали в ім’я Ісуса».

Далі додає:

«В Україні швидко наближається зима, і справи будуть йти все гірше та гірше. Буде ще більша потреба в їжі, даху та теплі.  Ми плануємо закупити невеликі дров’яні печі та роздати їх людям, відправляємо надміцний пластик, щоб закрити вибиті вікна та дірки у дахах. Люди мають бути нагодованими й залишатись у теплі, — написав Франклін Грем. — Молитимемося про швидке припинення цього смертельного конфлікту, щоб люди з обох боків могли жити у мирі».

Вже 1 березня фонд «Сума Самарянина» мобілізував свої потужності, зокрема волонтерів та направив бригади ліквідації наслідків стихійних лих до Польщі, Румунії та Молдові для розгортання місць допомоги біженцям та пораненим з України.

До середини березня «Сумка самарянина» розгорнула мобільний шпиталь у Львові. За ці пів року війни Франклін Грем двічі приїжджав до України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!