СвітХристиянські новини

Християнська сім’я молиться про чудо для їх хворого сина

В християнській родині підліток отримав «глибоку важку неврологічну травму» через брак кисню в мозку і зупинки серця. На цей час його підтримують за допомогою апаратів життєзабезпечення, але лікарі домоглися в суді, щоб припинити інтенсивну терапію, стверджуючи, що подальша підтримка життєдіяльності «не відповідає інтересам дитини». Про це повідомляє inlight.news з посиланням на Premier Christian News.
У квітні 2020 року підліток заразився COVID-19 і потрапив до лікарні. А після виписки він був знайдений повішеним у власній спальні. Його екстрено госпіталізували. На початку травня хлопчик прожив кілька днів без штучної вентиляції легенів, що було «фактично випробуванням, щоб побачити, чи можлива трахеостомія». Проте виявилося, що це неможливо.

Останнє сканування його мозку, зроблене в кінці липня, показало явне погіршення, медики прийшли до одноголосного рішення про необхідність відключити хлопчика від апаратів. Батьки дитини – християни – виступили проти рішення медиків і стверджують, що лікування необхідно продовжувати, щоб залишити їх синові шанс на одужання.
Суддя Хайден, який минулого тижня слухав справу дистанційно, погодився з лікарями фонду NHS Foundation для жінок і дітей Бірмінгема, що лікування «продовжує смерть для J (ім’я не вказано в цілях дотримання закону), а не рятує його життя».
Він доповнив, що «продовження його смерті в обставинах цього обтяжливого звернення» не в його інтересах.
Суддя Хайден виніс рішення і сказав:

«J глибоко люблять в цій родині. Їх любов до цього хлопчика майже відчутна. Я думаю, що життя J можна описати – що може здатися жорстоким медичним терміном – марною. Це означає просто наступне: пошкодження його мозку настільки широке, що він не зможе одужати після цього жахливого епізоду, і збереження його життя не принесе ніякої користі».

Йоги Амін, адвокат сім’ї J, заявив:

«Це трагедія. Батьки дитини хочуть, щоб були зроблені всі кроки і на лікування було дано більше часу, що могло б дати їх синові можливість оговтатися від травми. Вони вважають, що лікарі і медсестри надали висококласні і професійні послуги, і вдячні за турботу і лікування, надані їх синові.
Судове рішення про припинення лікування було прийнято, але сім’я продовжить молитися Богу про диво».

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button