Моя історія

«Я побував у 41 зоні бойових дій. Тут, в Україні, – найгірше…» – свідчення американського християнина

Американським віруючим непросто зрозуміти, з чим стикаються люди в Україні. Країна спустошена вторгненням, яке перевернуло їхнє життя з ніг на голову.

Проте Майк Еванс, який нещодавно здійснив сміливу подорож, щоб принести допомогу і втіху українському народу, каже, що багато віруючих вирішили триматися хреста і довіритися Богові в тому, що Він і лише Він позбавить їх від зла, яке вилилося на них Президентом Росії Володимиром Путіним.

«Ці пастори просто приголомшливі», – говорить Еванс, автор бестселерів і давній захисник Ізраїлю, який повернувся до США наприкінці минулого тижня. – Вони залишаються там заради своїх парафіян. Нині вони у жахливому становищі, але вони є віруючими. Вони сильні. Вони моляться і налаштовані позитивно, хоча це дуже важко».

Потім Еванс пропонує іншим людям спосіб, яким вони можуть допомогти українським християнам.

«Я думаю, що віруючі у всьому світі повинні взяти на себе відповідальність і об’єднатися з нашими братами та сестрами у Христі в Україні», – каже Еванс. – Вони зараз страждають. Їм потрібна підтримка, яку ми можемо надати їм».

Свідоцтва Евансу про жахливі події в Україні за останній місяць просто вражають.

«Ми привезли вантажівку з їжею, щоб дістатися з цією допомогою до тих, хто вижив, хто страшенно страждає, — каже Еванс. – Коли ми в’їхали в країну, щоб доставити ці запаси, мені почали дзвонити пастори. Їхні громади прямо зараз голодують, бо вони відрізані від постачання продовольства».

«Це катастрофа», – додає він. – Я бачив кілометрові черги, які складаються з жінок та дітей, які чекають на кордоні. Жодних чоловіків. Тільки жінки та діти».

Схожі статті

«Вони по два-три дні провели в дорозі, понад 14 годин у поїздах, що мчали посеред ночі з вимкненим світлом. У поїздах немає води, тому ці люди виходять з поїздів у повному шоку. Я був у 41 зоні бойових дій. Це найгірше, що я бачив».

Одна з найгірших реалій цієї війни полягає в тому, що українські жінки та діти залишають свою рідну країну, не знаючи, чи побачать вони колись знову своїх чоловіків та батьків.

«І Путін б’є буквально по всіх, – говорить Еванс. – Зараз він б’є за цивільними цілями. США говорять про повітряний простір, і Зеленський також говорить про повітряний простір».

«Більшість людей не в курсі, але росіяни запускають свої ракети не з території України, а з Росії. Тридцять ракет потрапили туди, де я був, і 34 людини загинули, 125 були поранені, і ці ракети були випущені з російського повітряного простору, з літаків».

Одного разу Еванс о 5-й ранку прокинувся від обстрілу, коли ракети потрапили поблизу місця їх дислокації. Включилися сирени, і люди кричали, закликаючи всіх ховатись у сховища.

«Я сказав собі: “Ну, я збираюся сховатися зараз. Єдине місце, де я можу сховатися, − це Ісус. Він моє сховище, – розповідає Еванс. – І я знаходжусь у цій крихітній кімнатці, і я черпав сили зі слів Коррі Тен Бум: “Ісус – моє сховище”. І Бог дав мені спокій. Я не знав, потрапить бомба в нашу будівлю чи ні, але того ранку вона вбила 34 людини й поранила понад 100».

Еванс запропонував наступну молитву для українців та тих віруючих американців, які бажають молитися за них:

«Господи, я молюся, щоб віруючі сприйняли все, що відбувається, серйозно. І щоб вони зрозуміли, що Путін просто людина, як був звичайною людиною цар Навуходоносор. Але Ти, Боже, підіймаєш царів і скидаєш їх. І, Отче, я молюся за те, щоб Твій Дух Святий, сила Твого Духа пов’язала ці демонічні духи в Путіні, які бажають вбивати, красти та руйнувати цих дорогоцінних українців, зокрема тих, що пережили Голокост.

Адже в них тепер таке почуття, що зараз вони проходять новий Голокост. Вони переживають все це через бомби, що розриваються, обмеження в їжі, відсутності води й електрики в церквах. Отже, Господи, ми клопотаємо. Ми знаємо, що Ти на престолі, і що на небесах немає жодної паніки. І так само, як молилася Коррі Тен Бум, і як я молився – “Господи, Ти мій притулок” – так і всі ми покладаємося на Тебе, в ім’я Ісуса. Амінь».

Джерело: ieshua.org з посиланням на charismanews.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button