Актуальне

9 подібностей Гітлера та Путіна

Оскільки Росія подвоює ставки своєю кричущою заявою про те, що «одними з найгірших антисемітів є євреї», саме час розібратися, хто насправді більше схожий на Гітлера. Україна, яка має настільки ультранаціоналістичну повістку, що готова вчиняти звірства проти українців? Чи це путінська Росія?

Між війною Гітлера з Європою (і євреями) та війною Путіна в Україні є разюча схожість.

  1. В основі війни – брехливий «захист»

І Гітлер, і Путін стверджували, що захищають себе. Гітлер стверджував, що після Першої світової війни Німеччина опинилася у владі європейських країн. Він має захистити її. І він воював із євреями, які «були на межі захоплення світу». Дивно, що відтоді, як Гітлер програв війну «євреям», їм все ще належить захопити мир, і Ізраїль, як і раніше, залишається країною, що найбільш засуджується ООН.

Путін стверджує, що він захищає Росію від НАТО – оборонної організації. По суті, можна сказати, що прохолодна реакція НАТО говорить про те, що насправді не було жодної загрози. Але насправді й Гітлер, і Путін прагнули до розширення земель та створення імперії.

  1. В Україні є етнічні росіяни / у Європі є етнічні німці

Гітлер почав із захоплення частин різних країн, таких як Чехословаччина, в якій була Судетська область, тому що вона була переважно населена етнічними німцями. Він стверджував, що Австрія хоче бути частиною Німеччини, тому що більшість її населення − німці. Також Данциг у Польщі хотів бути частиною Німецького Рейху (Імперії). Гітлер стверджував, що люди мають можливість самостійно вирішувати свою долю, це наші люди. На той час, як він вдерся у Францію, стало очевидним, що це все фарс. У центральній Франції не було великої німецької громади.

Путін робить те саме. Він стверджує, що лише захищає права етнічних росіян в Україні. Якщо він справді слідує плану Гітлера, то це не закінчиться в Україні, якщо він не зазнає поразки. У своїй шаленій свідомості він відновлює Російську Імперію.

  1. Відповідь на національне приниження

Так само як Версальський договір приніс національне приниження Німеччини після Першої світової війни, розпад колишнього Радянського Союзу приніс національне приниження багатьом у Росії. Путін прагне виправити те, що було сприйнято неправильно.

Колись великий німецький Другий Рейх здався союзникам у Першій світовій війні. Репарації, які Німеччина мала виплатити, були жахливими. Крім того, це було національне приниження. Велика європейська держава зіткнулася з нестримною інфляцією. Військові, які погодилися на капітуляцію, переписали історію та звинуватили у цьому політиків. Прийшов Гітлер і користувався цим приниженням.

Колишній Радянський Союз збанкрутував, намагаючись не відставати від Заходу в перегонах озброєнь. З розпадом Союзу Росія втратила 14 країн. Вони також перенесли велике національне приниження. Путін намагається використати й це.

  1. Швидка та поспішна атака через слабкість армії

На початку Другої світової війни армія Гітлера була досить слабкою. Слід пам’ятати, що вони вийшли з Першої світової війни зруйнованими. Німецька марка колись мала гідну ціну щодо долара. Часом курс сягав мільйона або навіть трильйона марок за один долар. Їхня валюта знецінилася. Його метою була потужна атака та швидка перемога, тому що тривала війна оголила б слабкість німецької армії. Це спрацювало у більшій частині Європи.

Схоже, що мета Путіна була аналогічною. Він атакував жорстко і швидко, і протягом кількох днів Україна мала бути його. Але він не розраховував, що український народ дасть таку відсіч. Це показало, що його армія слабка і напіврозвалена. Він не планував, що через два з половиною місяці йому все ще доведеться постачати своїм військам провізію та воду.

Дослідник Іван Аррегін-Тофт довів, що Давид у більш ніж половині випадків може перемогти Голіафа, якщо пристосується до ситуації. Давид не міг діяти в обладунках Саула. Йому довелося використати іншу тактику. Інша тактика України полягає в готовності захищати свою країну за всяку ціну, на відміну від російських військових, які не мають такої запопадливості у цій війні.

  1. Кожен з них має свої особисті армії

Гітлер не тільки використав німецьку армію для своїх первісних злочинів, але у нього також були загони смерті, які не підкорялися армії. Вони вирушали до регіонів і чинили масові вбивства, часто шокуючи регулярні німецькі війська.

Вони називалися айнзатцгрупами («групами розгортання» або «оперативними групами»). Вони були частиною Шутцштаффель (відомих як СС), які були «воєнізованими загонами смерті нацистської Німеччини, відповідальними за масові вбивства, переважно розстріли, під час Другої світової війни (1939–1945) в окупованій німцями Європі» (Джерело: Вікіпедія).

У Путіна, окрім російської армії, є добре навчена група головорізів-вбивць, відома як «група Вагнера». «[Це] російська воєнізована організація. Її називають по-різному – приватною військовою компанією, мережею найманців чи фактично особистою армією Президента Росії Володимира Путіна» (Джерело: Вікіпедія).

Ці найманці безжалісні.

  1. Готовність вбити багато людей, щоб отримати бажане

Ми не потребуємо документального підтвердження готовності Гітлера вчиняти масові вбивства. І те саме ми бачимо в цій війні. Ні, вони не мають концентраційних таборів, але вони застосовують смертоносну зброю проти мирних жителів, щоб залякати українців і змусити їх підкорятися. Ми бачили, як вибухнув залізничний вокзал, загинуло щонайменше 50 людей. Було підірвано театр у Маріуполі, який був ясно помічений як приміщення, в якому перебували діти, – це призвело до смерті 300 невинних людей. Це не заважає Путіну спати ночами. Що насправді позбавляє його сну, то це те, що він досі не переміг.

  1. Вони «створили» смертельного ворога

Гітлер сказав, що євреї – це більшовики, і їх треба зупинити; Путін сказав, що в Україні є нацисти, яких слід зупинити. За іронією долі, євреїв звинувачували не лише в тому, що вони комуністи, а також у тому, що вони контролюють усі банки і є крайніми капіталістами.

Путін переконав свій народ у тому, що українці здійснюють геноцид проти етнічних росіян. Доказів цього немає. За рік, який я прожив в Україні, я жодного разу не відчув неприязні до росіян з боку українців. Я жодного разу не чув жартів, що висміюють росіян. Насправді практично кожен українець, з яким я зустрічався, говорив російською. Але Путін створив ворога, навісив на нього ярлик «нацисти» (що смішно, оскільки Президент Зеленський – єврей), та напав на нього.

Єдина різниця в тому, що Гітлер щиро вірив, що єврейський народ прагне світового панування і є його заклятим ворогом. У своїй передсмертній записці він повторив це. Він сказав, що не бажав війни: «Війну жадали й спровокували виключно ті міжнародні державні діячі, які або були єврейського походження, або працювали на користь євреїв». Путіну ж просто потрібен був ворог, щоб виправдати своє бажання захопити велику територію.

  1. Використання пропаганди

Йозеф Геббельс, гітлерівський міністр пропаганди, використав усі можливі засоби, щоб настроїти німецький народ проти євреїв зсередини. Геббельс говорив, що якщо надто часто повторювати брехню, вона стає істиною. Вони зображували євреїв вампірами-кровопійцями, які прагнуть світового панування. Вони вигадували історії про те, як погано євреї поводяться з етнічними німцями за кордоном, тому їх обов’язком було врятувати їх. Нацисти повністю переконали у цьому німецький народ. Поняття «фейкові новини» не було вигадано у 2015 році.

При використанні тих самих методів рейтинг Путіна досяг вражаючого значення у 81 % через шість тижнів війни, що на 13% більше, ніж кількома місяцями раніше. Йому вдалося зробити це завдяки забороні будь-яких новин, які йому не подобалися, та відповідним покаранням за них у вигляді 15 років позбавлення волі. Я впевнений, що багато росіян, які вміють користуватися інтернетом, розібралися, як отримувати реальні новини, але більшість – ні. Він переконав свій народ у тому, що українці, котрі колись вважалися братами для росіян, є їхніми ворогами-нацистами.

  1. Пророчо-міфічне прагнення до розширення земель

Лебенсраум (Lebensraum), що означає «життєвий простір», було нав’язливою ідеєю Гітлера та нацистів. Це була міфічна ідея про те, що Боже призначення розширення для нацистів – неначе накреслена доля. Вони вважали своїм покликанням керувати іншими країнами. Путін прагне, нібито, відновити колишню славу Радянського Союзу та Російської Імперії у своїй власній версії долі Росії.

Завершальні думки

Гітлера вдалося зупинити лише тоді, коли країни світу об’єдналися, щоб зробити це. Якби вони зробили це раніше, десятки мільйонів солдатів не померли б і ніколи не було б Голокосту. Наївний Невілл Чемберлен, повернувшись із Мюнхена у 1938 році, сказав, що вони досягли «світу для нашого покоління».

«Угода, підписана на конференції у Мюнхені у вересні 1938 року, поступалася Німеччині німецькомовною Судетською областю Чехословаччини. Ця угода була досягнута між Німеччиною, Італією, Британією та Францією. Чехословаччині не дозволили брати участь у конференції. У березні 1939 року, через шість місяців після Мюнхенської угоди, Гітлер порушив угоду та знищив Чеську державу» (Архів кіно та телебачення Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі).

Звісно, ​​Гітлер продовжив захоплювати Польщу, Францію, Нідерланди та інші країни. Його можна було зупинити у 1938 році. Тільки час покаже, чи ми робимо помилку, не зупиняючи жорстко Володимира Путіна.

Автор: Рон Кантор

Джерело: ieshua.org з посиланням на roncantor.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button