СвітХристиянські новини

Протестувальники заборони абортів у Польщі «пішли штурмом» на церкви

В Польщі 25 жовтня невеликі групи радикалів та феміністок зривали недільні богослужіння, паскудили стіни й сходи храмів, протестуючи проти рішення Конституційного суду, яке заборонило робити аборти при виявленні вроджених вад у плода.
Повідомляє Всеукраїнський Собор.
Нагадаємо, що Конституційний суд Польщі визнав, що закон про припинення вагітності в разі виявлення у плода важкого і незворотного дефекту або невиліковної хвороби, яка загрожує його життю, суперечить Конституції. Тому суд прийняв рішення заборонити такі аборти.
Подібне рішення прийняли після клопотання «правих» депутатів. Вони заявили, що аборт з причини вроджених вад у плода порушує положення польської Конституції про захист життя кожної людини, пише The Insider.

Одразу після рішення суду ліберальні організації організували акції проти заборони абортів, закликавши у соцмережах людей масово виходити до церков. Одночасно консервативні групи почали закликати «захистити церкви» від демонстрантів, повідомляє RMF24.
У Варшаві та ряді інших міст Польщі невеликі радикальні групи мітингували з провокативними гаслами заходили в храми та зривали недільні богослужіння.
Віцеміністр юстиції Міхал Вось закликає повідомляти поліції про кожен акт вандалізму:

«Це не протести, а злочини та варварство. Стаття 195 Карного кодексу однозначно забороняє зловмисне перешкоджання публічному здійсненню релігійного акту. За це визначено штрафи, обмеження свободи або навіть її позбавлення на термін до 2 років».

Редакція «Слово про Слово» закликає молитися за Божий захист церкв від протестувальників.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!