війна

Біля молитовного будинку у Маріуполі поховали віруючих чоловіків, які загинули через російський снаряд

В Маріуполі у дворі молитовного будинку християни поховали віруючих чоловіків, які поїхали до іншого району міста за продуктами й потрапили під російський снаряд.

Джерело: Telegram пастора із Маріуполя Олександра Нагірняка

Раніше повідомлялося, що п’ятеро братів, – Сергій Савельєв, Рома Савельєв, Микола Семикін та ще двоє, – їхали розгрібати руїни внаслідок обстрілів зі сторони російських загарбників. Під час поїздки відбувся вибух. Одного брата-загиблого викинуло з машини, решта четверо згоріли в авто.

За словами Олександра Нагірняка, брати із Маріупольської центральної церкви поїхали до іншого району міста за продуктами (у підвалі молитовного будинку на той момент було понад сто людей). Пастор вважає, що потрапляння снаряду було навмисно націлене на мікроавтобус.

«Ми ховали їх у дворі молитовного будинку під вибухи та гуркіт авіабомб. Тут же були їхні матері, дружини та діти. Один із братів лише півроку тому одружився. Ось воно, злісне і страшне обличчя війни… Як пастор церкви, прошу вас, перешліть російським братам, нехай бачать цю гірку правду – може, стане повчанням, хоча навряд», – пише Олександр Нагірняк.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button