війна

Міноборони РФ заявило, що Росія депортувала вже майже мільйон українців

Міністерство оборони Росії повідомило, що з початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія депортувала понад 951 тисячу українців.

Джерело: gazeta

За минулу добу Росія депортувала з регіонів України та території, окупованої незаконними збройними формуваннями так званої ЛДПР, 16 838 осіб, у тому числі 1 402 дитини. Про це повідомив глава Національного центру управління обороною РФ Михайло Мізінцев.

Загалом, за даними Міноборони Росії, з початку війни Росія депортувала 951 329 українців. Серед них − 174 689 дітей.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що окупанти вивезли близько півмільйона людей з різних тимчасово окупованих територій нашої країни на територію Російської Федерації або в окуповані Донецьку та Луганську області.

Читайте також: 

З Маріуполя окупанти вивезли близько п’яти тисяч дітей. Ці дії, які за міжнародним правом кваліфікуються як депортація, є злочином проти людства.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І такі дії сатанинських орків, за змістом, є складовою частиною заздалегідь запланованого московсько-шовіністською ордою етноциду, тобто ліквідації, в т. ч. примусового розпорошення тощо, української нації – як єдиної етнічної спільноти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button