Протестанти

У Мінську затримали протестантського пастора Антонія Бокуна

У Мінську 22 вересня, затримали пастора церкви «Іоанн Предтеча», який також є лектором в Християнській Відкритій Академії й автором низки статей на медіаресурсі «Християни для України» Антонія Бокуна.

Джерело: c4u.org.ua

Як повідомляє інтернет-видання «Християни для України», це вже друге затримання протестантського пастора в Мінську цього тижня. 20 вересня був заарештований і оштрафований на 3200 рублів пастор церкви «Нове життя» Віктор Гончаренко.

Антоній Бокун — пастор церкви «Іоанн Предтеча», м. Мінськ, Білорусь. Автор книги «Золотий вік Білорусі». Пастор також писав статі на тему історії, суспільного життя та впливу церкви на національні культури.

Читайте також:

Релігійна мапа Білорусі та церковно-конфесійна реакція на протести

У 2003 році він став ініціатором громадської програми «450 років Реформації в Білорусі», яка має загальнонаціональний масштаб. Він також є організатором кількох наукових конференцій з історії та впливу Реформації на історію Білорусі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button