Світ

Бойовики ІДІЛ обезголовили християн на півночі Мозамбіку

Ісламістські бойовики напали на християнське село Мемба в провінції Нампула на півночі 17 червня, обезголовивши одного з жителів. Це напад терористів, пов’язаних з угрупуванням «Ісламська держава» (ІДІЛ), – перше за останні роки в цій провінції.

Джерело: barnabasfund

ІДІЛ також взяла на себе відповідальність за «обезголовлення кількох християн» під час рейдів у Нангаді, провінція Кабу-Делгаду, що на півночі від Нампули.

Цю провінцію назвали «землею страху» через жорстоке насильство, що панує там щодо християн та поміркованих мусульман.

Обезголовлення, здирання шкіри та відрубування кінцівок у жертв – типові методи цього угруповання. Як сказав один експерт, «те, що вони творять із людьми, яких захоплюють та вбивають, я ніколи не бачив ніде в Африці».

Наприкінці 2021 року спільні сили Мозамбіку, Руанди та Південної Африки почали відтісняти ісламістів. Проте зараз активність ісламістів, схоже, посилюється.

У грудні в районі Макомія в провінції Кабу-Дельгаду ісламісти викрали та обезголовили пастора, а потім наказали його дружині віднести його голову до місцевої поліцейської дільниці та повідомити про вбивство.

Читайте також:

Соціальна напруга пов’язана з релігією знижується, урядові обмеження збільшуються − дослідження

Просіть Господа, щоб Він захистив Свій народ на півночі Мозамбіку. Моліться, щоб Бог зруйнував плани терористів і щоб у цьому регіоні запанували мир та стабільність для всіх.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!