Україна

У Михайлівський собор намагалася проникнути диверсійна група російських окупантів

У Михайлівський собор намагалася проникнути диверсійна група російських окупантів. Про це повідомив архієпископ Чернігівський і Ніжинський, спікер ПЦУ Євстратій Зоря.

Джерело: lb.ua

Він зазначив, що диверсійну групу знешкодила охорона Михайлівського Золотоверхого монастиря, а на території виявлено встановлені мітки.

«За даними міжнародних та українських джерел, глава ПЦУ, Митрополит Епіфаній, був однією з мішеней терористичного угруповання для нейтралізації, оскільки незалежна від впливу Кремля Церква є шаленим спусковим механізмом для злочинного російського режиму», – сказав Євстратій Зоря.

Він повідомив, що голова ПЦУ залишиться в Києві. «Можу офіційно засвідчити, що Предстоятель не виїжджав і не покине Україну, сама думка про це абсурдна. Має надійний захист та постійно працює, спілкуючись з єпископами та духовенством на місцях, з нашими іноземними друзями, підносячи молитви», – сказав архієпископ.

Євстратій Зоря також додав, що Православна церква України зараз молиться і знаходиться поруч з українцями, надаючи нашій державності міцну духовну підтримку.

Читайте також: 

Раніше митрополит Епіфаній написав листа патріарху Кирилу, в якому закликав вивезти тіла загиблих російських окупантів з України, якщо він нічого не робить для припинення війни.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button