війна

Окупанти депортують різні категорії дітей на територію РФ

З окупованих Росією українських територій загарбники депортують дітей різних категорій на територію РФ. Про це повідомила начальниця Департаменту захисту інтересів дітей та протидії насильству Офісу генерального прокурора Юлія Усенко.

Джерело: censor.net

За її словами, російські окупанти вивозять дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування і які перебували в закладах інституційного догляду; дітей, які перебували у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу; дітей, у яких батьки загинули під час бойових дій.

Іноді росіяни депортують дітей разом з батьками, але потім батька або мати направляють у фільтраційний табір, а неповнолітніх везуть на територію РФ, повідомила начальниця Департаменту і зазначила, що точну кількість переміщених дітей складно встановити.

Читайте також:

Зі свого боку влада України намагається з’ясувати місцеперебування вивезених дітей, наголосила Юлія Усенко.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button