Аналітика

Дослідження: майже 80 % українців вірять у перемогу України у війні з Росією та довіряють Зеленському

Згідно з опитуванням, яке присвячене політичним установкам та емоційному стану українців в умовах війни, 77,8 %  українців вірять у перемогу України у війні з Росією. А до Президента України Володимира Зеленського виріс рівень довіри та досяг позначки у 75 %. Дослідження провели Центр «Соціальний моніторинг» та агенцією Rate1 – Перша рейтингова система.

Джерело: Facebook-сторінка «Institute of Cognitive Modeling»

За результатами дослідження, 77,8 % опитуваних впевнені в перемогу України над російськими окупантами.

При цьому з початку повномасштабної російської агресії проти України у 75 % українців виріс рівень довіри до Президента Зеленського. А його дії підтримують 79,2 % опитаних.

Також відомо, що вже допомогли ЗСУ, бійцям територіальній обороні або волонтерам 75,3 % опитаних.

Дослідження: майже 80 % українців вірять у перемогу України у війні з Росією та довіряють Зеленському

За даними опитування, 43,6 % осіб готові терпіти незручності та проблеми, пов’язані з війною, щоб забезпечити мир на умовах України стільки, скільки необхідно. А 70,4 % опитаних відчувають найбільший захист та підтримку від Збройних Сил України.

Дослідження: майже 80 % українців вірять у перемогу України у війні з Росією та довіряють Зеленському

Нагадаємо, що у 2021 році оприлюднено нове дослідження, у якому опитали громадян 149 країн. Україна має найнижчий рівень щастя. На сайті розміщені карти, які наочно демонструють зібрану інформацію.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button