Україна

Близько 1,2 мільйона людей вже виїхали з України через повномасштабну війну – ООН

Станом на 4 березня з початку повномасштабної війни Росії проти України вже близько 1,2 млн людей виїхали з нашої держави. Через польський кордон виїжджають найбільше людей – вже понад 620 осіб. Про це повідомили в Організації об’єднаних націй (ООН).

Джерело: eurointegration.com.ua

Цифра майже 1 млн 210 тисяч становила на ранок 4 березня. Ця кількість на 171 тисячу людей більше, ніж станом на 3 березня, повідомили на ресурсі Верховного комісара ООН з питань біженців.

Потік людей, які втікають від війни, тільки зростатиме через посилення боїв, кажуть в ООН.

Вже понад 620 людей виїхали через польський кордон. Цим маршрутом виїжджають найбільше українців.

Нагадаємо, що завдяки організації United for Ukraine (Єдині за Україну), в українців є можливість евакуюватися в Європу. Цей проєкт, ініціативу якого заснували волонтери, може надати біженцям безкоштовне житло або юридичну допомогу та контакти в різних країнах.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button