Домашня » Новини » У Китаї заборонено пускати дітей до християнських храмів

У Китаї заборонено пускати дітей до християнських храмів

9
Поширень
Pinterest WhatsApp

Комуністична влада Китаю придушує життя місцевих спільнот Церкви — однаково як підпільних, так і офіційних. Наказано не впускати до храмів дітей та молодь, а також не провадити для них навчання.

На це вказує о.Бернардо Червеллера, директор AsiaNews, інформаційної агенції Папського інституту закордонних місій. Він посилається на документ властей у провінції Фунцзян. Його отримали для підписання всі священники та черниці, які там працюють. Якщо вони його не підпишуть — не зможуть виконувати своє служіння.

Більше про церкви Китаю:

Цим документом вони, зокрема, зобов’язуються не впускати до храмів дітей та молодь, а також не провадити для них катехези. Окрім цього, документ забороняє будь-які контакти з католиками з-за кордону, а також євангелізацію та висловлювання на релігійні теми в інтернеті. Як пише о.Черверрела, такі жорсткі обмеження накладено на Церкву також і в інших китайських провінціях — Хенань, Хубей, Чжецзян. Їхня мета — придушити місцеві Церкви, повністю відрізати католиків Китаю від Вселенської Церкви та підпорядкувати їх державі.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: CREDO

Попередня Стаття

Кримінальна справа за незгоду із гендерною політикою - гомодиктатура?

Наступна Стаття

У Києві відбулася звітно-виборча конференція Біблійного Товариства

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *