Християнські новини

У Китаї заборонено пускати дітей до християнських храмів

Комуністична влада Китаю придушує життя місцевих спільнот Церкви — однаково як підпільних, так і офіційних. Наказано не впускати до храмів дітей та молодь, а також не провадити для них навчання.
На це вказує о.Бернардо Червеллера, директор AsiaNews, інформаційної агенції Папського інституту закордонних місій. Він посилається на документ властей у провінції Фунцзян. Його отримали для підписання всі священники та черниці, які там працюють. Якщо вони його не підпишуть — не зможуть виконувати своє служіння.

Більше про церкви Китаю:

Цим документом вони, зокрема, зобов’язуються не впускати до храмів дітей та молодь, а також не провадити для них катехези. Окрім цього, документ забороняє будь-які контакти з католиками з-за кордону, а також євангелізацію та висловлювання на релігійні теми в інтернеті. Як пише о.Черверрела, такі жорсткі обмеження накладено на Церкву також і в інших китайських провінціях — Хенань, Хубей, Чжецзян. Їхня мета — придушити місцеві Церкви, повністю відрізати католиків Китаю від Вселенської Церкви та підпорядкувати їх державі.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: CREDO

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Сповіщення: Китай намагається викорінити християнство

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!