Домашня » Новини » Кримінальна справа за незгоду із гендерною політикою – гомодиктатура?

Кримінальна справа за незгоду із гендерною політикою – гомодиктатура?

9
Поширень
Pinterest WhatsApp

Нещодавно на заступника міського голови Сум Максима Галицького відкрили кримінальне провадження за його позицію по ЛГБТ-політиці. Максим Галицький запостив на своїй сторінці фейсбук фото в’язнів нацистського концтабору і підписав його наступним чином: “ЛГБТ-прайд здорової людини. Вірю — не за горами час, коли так звані прайди виглядатимуть саме так”. За це на нього завели справу за ч. 1 ст. 161 ККУ (умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми переконаннями).

Максим Галицький так прокоментував свій пост:

“Мої слова дещо були перекручені щодо концтаборів я не писав жодного слова, я вважаю, що пропаганда ЛГБТ збочень має бути криміналізована, відповідно особи, які займаються пропагандою збочень повинні відповідати згідно кримінального законодавства, щодо картинки, то не дуже вдало підібраний жарт, але це не виключає того факту, що особи, які пропагують ЛГБТ збочення мають притягатися до кримінальної відповідальності і відбувати певний термін або виправні роботи у місцях позбавлення волі, така моя особиста думка”

На підтримку Максима Галицького була написана електронна петиція. Ви знаєте що з цим робити, от посилання: Петиція 

Важливо, що Максим не почав виправдовуватись за свій вчинок, а продовжив твердо відстоювати свою позицію:

Максим Галицький прокоментував свій пост щодо Маршу рівності

Заступник міського голови Сум Максим Галицький на сторінці у Facebook висловився щодо Маршу рівності. Проти нього розпочали кримінальне провадження, — повідомила прес-cекретарка прокурора Сумської області Наталя Науменко.Посадовець вчора опублікував у Facebook фото в'язнів нацистського концтабору. Світлину він підписав так: "ЛГБТ-прайд здорової людини. Вірю — не за горами час, коли так звані прайди виглядатимуть саме так".Сьогодні Максим Галицький так прокоментував свій пост:"Мої слова дещо були перекручені щодо концтаборів я не писав жодного слова, я вважаю, що пропаганда ЛГБТ збочень має бути криміналізована, відповідно особи, які займаються пропагандою збочень повинні відповідати згідно кримінального законодавства, щодо картинки, то не дуже вдало підібраний жарт, але це не виключає того факту, що особи, які пропагують ЛГБТ збочення мають притягатися до кримінальної відповідальності і відбувати певний термін або виправні роботи у місцях позбавлення волі, така моя особиста думка".

Gepostet von UA:Суми am Sonntag, 23. Juni 2019

Треба розуміти, що стаття 161 довгий час була в Україні абсолютно мертвою відносно ситуацій, де фігурували негативні вислови щодо ЛГБТ. Якщо такі справи суди почнуть доводити до кінця, то це буде дуже поганий знак для людей, які хочуть вільно висловлювати свою думку.

Більше про загрозу гендерної ідеології:

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

 

 

Попередня Стаття

Топ-10 біблійних археологічних знахідок 2018 року

Наступна Стаття

У Китаї заборонено пускати дітей до християнських храмів

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *