РелігіяХристиянські новини

У Києві посилять карантинні заходи. МОЗ оприлюднила обмеження під час святкування Великодня

25 квітня під час святкування Вербної неділі були зафіксовані порушення карантинних обмежень. Тому у Києві на Великдень посилять карантинні заходи. Міністерство охорони здоровя оприлюднило протиепідемічні правила для відвідання богослужіння на Великдень.

Джерело: unian.ua та risu.ua

Голова Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан заявив, що був проведений рейд по церквах під час святкування Вербної неділі. В результаті зафіксовані порушення карантинних обмежень: великі скупчення людей, відсутність дистанції, відсутність масочного режиму при проведенні богослужінь.

Тому, за словами Рубана, на Великдень Держпродспоживслужба проводитиме додаткові карантинні заходи.

Він зазначив, що у червоних зонах Великодні свята будуть повністю заборонені як масові заходи. Однак в тих регіонах, де зменшується захворюваність, свята будуть, але з певними обмеженнями.

Голова Держпродспоживслужби зауважив, що для громадян, які не дотримуватимуться правил безпеки,  передбачені штрафи – 170 гривень і 220 гривень. Штрафні санкції накладатимуться і на церкви.

Також заради безпечного святкування Великодня-2021 і мінімізації поширення COVID-19, МОЗ надала перелік карантинних обмежень.

Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України, підкреслив, що відвідування церков і храмів може бути виключно в засобах індивідуального захисту (масці, респіраторі), які закривають органи дихання.

Також у приміщенні храмів дозволяється перебування громадян із розрахунку – 1 людина на 4 кв. м. До того ж між людьми повинна бути дотримана дистанція в 1,5 метра, зокрема, і на вулиці. На вулиці в цих умовах також обов’язково необхідно одягати маску, пояснив він.

Читайте також:

МОЗ закликає релігійні заклади до: проведення онлайн-богослужінь; збільшення кількості сесій благословення і зменшення їхньої тривалості; фіксування вхідних дверей на територію та у приміщення храмів у відкритому стані; обмеження відвідування Служби перед благословенням всередині храмів.

Також МОЗ закликає літніх людей або людей з хронічними захворюваннями утриматися від відвідування святкового богослужіння. І за можливості, краще, щоб до храму на Великдень йшов хтось один із родини, аби не наражати на небезпеку одне одного.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!