Новини суспільстваХристиянські новини

В «ЛНР»: заборонили усі видання баптистів

Відомий релігієзнавець і громадський діяч Ігор Козловський  на сторінці у Facebook оприлюднив  частину «Государственного списка экстремистских материалов», який поширили в «ЛНР».
У переліку забороненої літератури є книги видавництва «Міжнародного союзу церков євангельських  християн-баптистів». 10-тим номером у цьому списку стоїть друковане видання «Євангеліє від  Івана».

«Це тільки частина списку забороненої літератури, який створено у терористичному квазіутворенні “ЛНР”. Екстремістом став навіть євангелист і апостол Іван! Феєричний маразм! Про що з ними вести діалог?», – написав релігієзнавець.

Ігор Козловський — громадський діяч, релігієзнавець. Був ув’язнений бойовиками терористичного угрупування «ДНР», тривалий час не вносився ними ж в списки на обмін, оскільки бойовики його вважали громадянином самопроголошеної «ДНР». Ігоря Козловського  звільнили з полону у грудні 2017 р. за обміном.

Ігор Козловський

Джерело: РІСУ

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І дійсно: якщо в цей “ЛНР”івський реєстр т. зв. “екстремістської літератури” потрапило… Євангеліє від св. Івана, то тут ясно, принаймні, одне. Тобто, що тамтешній “маразм міцнішає” – причому, все більше і більше!
    Власне, це – мракобісний маразм, по суті, сучасної РФ (країни-агресора): тільки вознесений у квадрат чи навіть куб…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button