Новини культуриХристиянські новини

Свято подяки у Києві: фестиваль, концерт, пасхальна реконструкція

12 вересня у столиці на Софіївській площі відсвяткували Всеукраїнське Свято Подяки. Учасники свята дякували Богу за незалежність та релігійну свободу.

Джерело: Собор

Свято розпочалося з фестивального містечка PODYAKA Fest. На великій території було розміщено багато різних локацій, виставка служінь тощо.

Гості з Одеси відтворити останні години життя Ісуса перед розп’яттям. Пасхальна реконструкція − фотозона з елементами театралізованого дійства приваблювала учасників свята.

Головний герой «Суперкниги» − Робік розповідав біблійні історії, та розважав малюків. Для дітей було розміщено багато батутів, ігор та іншого.

Особливим цьогоріч був концерт дитячої творчості. Виступали дитячі гурти «Нотки», ансамбль бандуристів «Золоті струни», дитячий хор з Одеси та багато різних талановитих маленьких виконавців.

Ввечері відбувся святковий концерт, у якому взяли участь кращі християнські музичні виконавці, учасники і фіналісти проєкту «Голос». Зокрема, виступали Руслана Лавор, Дарина Кочанжи, Ірина Цуканова, Вячеслав Рибіков та багато інших.

Під час концерту виступали відомі в Україні священослужителі та релігійні діячі, християни-політики.

«Ми зібрались разом в цей чудовий день, щоб подякувати нашому Богу за любов до кожного з нас, до нашої землі… Наш Бог завжди з нами у важкі часи. Коли почалася страшна війна, коли в Україні не було боєздатної армії, не було сучасної зброї, а була важка економічна криза, вщент зруйнована влада, саме Бог допоміг об’єднати країну, українців і захистити нашу Батьківщину» – відзначив Олександр Турчинов.

Свято подяки у Києві: фестиваль, концерт, пасхальна реконструкція

Читайте також:

В кінці концерту відбулася молитва подяки за Україну. Священослужителі різних церков та релігійних об’єднань спільно дякували Богу за нашу країну та просили про благословення надалі.

Свято подяки у Києві: фестиваль, концерт, пасхальна реконструкція

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ангеліна Должкова

Бакалавр кафедри романо-германської філології в Українському Гуманітарному інституті (педагог, перекладач). Є випускником біблійного інституту "Слово Життя". Студент магістратури УБТС програми "Християнське консультування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button