Християнські новини

Нік Вуйчич знову виступить на Дні подяки в Києві

Відомий мотиваційний спікер Нік Вуйчич знову стане спеціальним гостем Дня подяки в Україні. 15 вересня проповідник виступить на центральній вулиці Києва.
«Я такий щасливий знову повернутися до Києва, на Хрещатик 15 вересня 2019 року. Будь ласка, запрошуйте з собою всіх, хто цього потребує надихаюче послання, що Бог любить їх і у Нього є план для кожного »- запрошує Нік Вуйчич.
https://www.facebook.com/NickVujicicCIS/videos/639077323589165/
Два роки тому Нік Вуйчич вже виступав на Дні подяки в Україні. Тоді, за повідомленням організаторів, на Хрещатику зібралося близько 500 000 чоловік.

Більше про День подяки:

Як ми вже повідомляли раніше, в 2019 році День подяки в Україні пройде в новому форматі – протягом двох днів 14 та 15 вересня.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: bog.news

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button