Новини суспільстваХристиянські новини

Християнська відкрита академія запрошує на навчання у 2021 році

4 жовтня 2021 року починається навчання у Християнській відкритій академії (ХВА). Це освітній проект служіння «Східноєвропейська Реформація». ХВА ставить собі за мету формування християнської інтелігенції, що прагне реалізувати своє покликання у суспільній сфері та буде здатна внести християнські цінності в сферу економіки, політики, освіти, медіа та мистецтва.

Джерело: Прес-реліз ХВА

На думку організаторів Академії, навчання в ХВА забезпечить учасників програми солідним каркасом гуманітарних знань, необхідних для діяльності в публічній сфері; розвине їхні навички менеджменту для реалізації суспільно спрямованих проектів; надасть можливість отримати менторінг від досвідчених лідерів та викладачів та закладе основи християнського світогляду. Кінцева мета проекту – допомогти християнським спільнотам у створенні мереж, які систематично здійснюють проекти християнського впливу на суспільство.

«В наш час серйозним викликом є агресивна по відношенню до християнства культура, яка приводить до ерозії віри, деконструює християнські цінності і руйнує етичні фундаменти суспільства. Цей факт вимагає серйозної реакції з боку Церкви. Дякуючи видатним лекторам, яких нам пощастило залучити в процес навчання в ХВА, наші студенти можуть озброїтися аргументами та зміцнити свої християнські позиції перед усім в інтелектуальному аспекті», − зазначає директор Християнської відкритої академії Ярослав Лукасик.

Викладацький склад представлений професіоналами світового рівня, зокрема топовими світовими апологетами та мислителями, такими як:

  • Джон Леннокс, професор математики Оксфордського університету, відомий своїми дебатами зі Стівеном Хокінгом та новими атеїстами, такими як Річард Докінз;
  • Вейн Ґрудем, один з найкращих у світі сучасних теологів, відомий в Україні своєю «Систематичною теологією»;
  • Ос Гіннес, соціальний критик і автор кількох десятків бестселерів;
  • Ґабріела Кубі, відома своїми книгами «Глобальна сексуальна революція» та «Ґендер»;
  • Глен Саншайн, професор історії в Університеті Коннектикуту, автор книг, один з помічників Чарльза Колсона, старший науковий співробітник Центру Колсона;
  • Роберт Джордж, один із найвідоміших публічних інтелектуалів Америки, професор Прінстонського університету;
  • Ненсі Пірсі, аналітик культури і дослідник питання християнського світогляду.

У рамках співпраці з Національним університетом «Острозька Академія» до викладання у ХВА залучені досвідчені професори та доценти цього вишу. Поряд з іншими найвпливовішими лекторами з усієї України, вони складають українське крило викладацького пулу Академії.

Форма навчання − онлайн: вебінари і відеолекції. Також плануються регулярні очні регіональні семінари в різних містах України.

Читайте також:

Схожі статті

Після завершення семимісячного навчання студенти отримають сертифікат Національного університету «Острозька Академія», в партнерстві з якою реалізується програма ХВА.

Посилання на проморолик: https://youtu.be/p_2YpR6VppQ

Посилання на реєстраційну форму: https://forms.gle/tDd1QfLapVwzU4z7A

Сайт Християнської відкритої академії: https://hva.org.ua/

Питання щодо навчання задавати сюди:

+380970031425 (Viber, Telegram)

Телеграм: @hva_admin

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button