Новини суспільства

У Києві відбувся «Night to Shine» − незабутній вечір прояву Божої любові через служіння людям з інвалідністю

У Києві 11 лютого у церкві «Еммануїл» відбувся «Night to Shine» − незабутній вечір прояву Божої любові через служіння людям з інвалідністю, який об’єднує тисячі людей у всьому світі. У заході взяли участь 100 людей з інвалідністю.

Це не просто гарна подія, це можливість показати, підтримати та підбадьорити людей з інвалідністю та їхні сім’ї. Це вечір про Божу любов, адже саме так Бог Всесвіту бачить людей кожного дня.
Night to Shine

«Night to shine дав відчути гостям не просто формально те, що вони королі та королеви. Вони прийняли факт “коронації” всім серцем.

У мене була дівчина з ходунками, й коли я проводила її до авто, вона часто зачіплювалась ними, тому що асфальт був нерівний і тут вона говорить наступне: “Тяжёлая эта королевская жизнь. Моя прекрасная карета совсем не приспособлена к этим дорогам”.

У мене аж сльози на очах з‘явились. Це було так мило» − розповідає одна з волонтерок.

Відгуки гостей:

«Від побаченого у мене відчуття, що я сплю і знаходжуся у казці. Мені не хочеться прокидатися».

«Я лише по телевізору бачив, як люди ідуть червоною доріжкою, − і тут я сам іду! Я ніколи не думав, що опинюся в цій ролі. Це викликало у мене неймовірну радість».

«Мені 57 років. У мене на серці велика радість! Спочатку я не хотів сюди їхати, але те, що я побачив, змінило мене. Я не шкодую ні на мить, що я тут!».

«Через цей захід я відчував, що Бог зі мною і Він мене любить. Що Він ніколи мене не кине. Я відчуваю себе принцем, і по мені це видно!».

Відгук мами:

«Коли ми дізналися, що буде свято Night to Shine, ми дуже захотіли там бути. Щоб потрапити на вечір, ми подолали майже 300 км. Перше враження у дочки – вона просто плакала від щастя, а я разом із нею, коли бачила її захоплення. Те, що робили для наших дітей, було дуже приємно!

Знаєте, можна багато говорити про любов і Божу любов, але показати її досить один раз, щоб її зрозуміти й відчути. Я знаю, що наші діти житимуть тим, щоб ще раз потрапити на такий захід. Вони побачили й відчули, що їх люблять», – розповідає мама гості.

Фонд Тіма Тебоу понад 10 років займається служінням людям з інвалідністю, дітям-сиротам, надає медичну допомогу та бореться з проблемою торгівлі людьми. Місія фонду − принести віру, надію, любов тим, хто потребує світла в найтемніші часи їхнього життя.

Одне зі служінь фонду — це Night to Shine — незабутній вечір прояву Божої любові через служіння людям з інвалідністю, який об’єднує тисячі людей по всьому світу в п’ятницю перед днем Святого Валентина.

Перший Night to Shine відбувся у 2015 році у 3 країнах, де 7 000 гостей пройшлися червоною доріжкою. У 2022 році 11 лютого понад 20 країн та сотні тисяч гостей по всьому світу стали королями та королевами.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button