Україна

Російські сили насильно депортували від 900 тис. до 1,6 млн українців

Російські сили насильно депортували від 900 тис. до 1,6 млн українців, заявила посол США в Раді ООН з прав людини Мішель Тейлор і закликала комісію ООН вивчити фільтрацію та насильницькі зникнення громадян України.

Джерело: lb.ua

Виступаючи перед Радою ООН, Тейлор закликала уповноважену комісію ООН, вивчити «дедалі більше свідчень фільтраційних операцій, що проводяться Росією, насильницьких депортацій і зникнень».

«Численні джерела вказують, що російська влада допитала, затримала і примусово депортувала від 900 000 до 1,6 млн громадян України», – наголосила вона.

Нагадаємо, перед тим як депортувати мирних українців, окупанти змушують їх проходити через так звані фільтраційні табори. Там їх допитують, змушують роздягатися, щоб перевірити татуювання, часто застосовують силу й ґвалтують. Деякі люди з таких таборів не повертаються.

Україна та її союзники звинуватили російські війська у відправленні своїх громадян у «фільтраційні табори» перед насильницьким переселенням їх до Росії. Кремль відкинув ці звинувачення як «фантазію», зазначає The Guardian.

Читайте також:

Допитують, б’ють, катують: російські війська тримають у своїх «фільтраційних таборах» кілька тисяч українців

Схожі статті

Крім того, рашисти викрадають і депортують українських дітей, яких потім віддають на незаконне усиновлення в російські родини. Процедура такого «усиновлення» передбачає знищення всіх документів та відомостей про біологічних батьків, а також допускає зміну імені.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І все це є складовими частинами загального людожерського плану кремлівсько-рашистських нацистів по геноциду і зникнення України і українців – як незалежної держави і нації та народу – як таких!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button